Kyjovské „D“ družstvo připsalo třetí výhru v sezóně

Jedenáctý zápas sezóny 2022-2023 hrálo družstvo mládeže TJ Sokol Kyjov D (Adam Pichler, Josef Oliva, Roman Hering a Vanesa Chimiaková) se svou vedoucí Sylvou Zapletalovou, dne 11.12.2022 v 10h v Kyjově proti svému soupeři SK Čejč z.s. C (Jirásek Zdenek, Lažek Kryštof, Lažek Aleš, Kuchařová Nikol).

Dnešní zápas začal dramaticky od prvního do posledního míčku. Zahajovací čtyřhry začaly prohrou prvních setů na obou stolech, následně zase výhrou na obou stolech. Adam s Jožkou následně prohráli 1:3, zato Roman s Vanesou všechny napínali do posledního momentu. A po vynikajícím pětisetovém zápase (-7,2,9,-6,10) vyhráli 3:2. Čtyřhry tak skončily remízou a drama mohlo pokračovat. Zápas jak na houpačce, jednou výhra, jednou prohra. 😊

Druhý bod nám zaslouženě získal Adam ve čtvrtém kole, kde porazil soupeře Kryštofa Lažka 3:2 v nekonečném duelu (9,-6,9,-5,13). Infarktové stavy na obou stranách. To Jožka se s Nikol Kuchařovou nepráral a hladce vyhrál 3:0. Bod doma. Zase jsme chvílu vedli😊. Následovali dvě prohry. Další vyrovnávací bod přidal opět Jožka v osmém kole, kdy nedal soupeři šanci a porazil Kryštofa Lažka 3:0.

Stav utkání vyrovnaný 4:4.

Misky vah otočil Roman ve svém, dnes již třetím, pětisetovém zápase (-9,9,-16,5,3) s Nikol Kuchařovou. Skoro nám nestačilo počítadlo – bojovalo se o každý míček. Zasloužený pátý bod. Pozornost si zasloužila i Vanesa, v 10.kole s Alešem Lažkem. Začala velmi nadějně 2:0, pak se ale karta obrátila a v posledním pátém pětisetovém zápase (5,8,-10,-9,-3) prohrála. Nevadí, podala vynikající výkon a získala respekt staršího soupeře. Stav utkání vyrovnaný 5:5.

Abychom se nenudili, naši mládežníci přidali další tři výhry a tři prohry, maximálně už jen ve čtyřech setech. V 16. kole byl stav utkání opět vyrovnaný 8:8 😊

Úkol zněl jasně! Dva body domů! Poslední dva zápasy hrál Adam a Jožka. Začali skoro společně. Jožka hladce porazil (5,7,2) Aleše Lažka 3:0. Adam nám poslední zápas s Nikol Kuchařovou, i na závěr trochu zdramatizoval, napínal všechny do posledního míčku a užil si svůj triumf (4,-3,7,10) vyhrál !!! Zaslouženě😊 Velká gratulace.

Turnaj skončil naší třetí výhrou 10:8. Velké díky všem za bojovnost.

(Příště hrajeme poslední zápas v tomto roce v pátek 16.12.2022 v 18.30h ve Vlkoši proti soupeři TJ Sokol Vlkoš z.s. D. Držte nám palce 😊)