„A“ družstvo: Jednoznačná demolice ve Vracově

Zápas se odehrál v tradičním řádném termínu v neděli 4.12.2022 v 10:00 na neoblíbené půdě ve Vracově. Poprvé v tomto roce jsme nastoupili s naším Pražákem Dominikem. Před utkáním jsem předpovídal naši prohru 11:7. Naštěstí domácí byli ochuzeni o jejich nejlepšího hráče Ondru Studničku a místo něho nastoupil Boruta ml. Tím se naše šance na solidní výsledek o hodně zvýšili.

Okresní liga (4.12.2022)

TJ SOKOL VRACOV z.s. „B“ – TJ SOKOL KYJOV „A“ 3:15

Domácí: Trcala M., Koutný F., Boruta V. a M.

Hosté: Dočekal P., Pozděch J., Vavřínek D., Mořický A.

Utkání začalo velmi překvapivě. Do té doby nejlepší čtyřhra OL Trcala s Koutným (zatím bez porážky) překvapivě prohrála s nově složenou dvojicí Dominik, Josef. Já s Alešem jsme po boji nakonec udolali dvojici Borutů 2:3. Tím jsme se dostali do velmi slibného vedení. Ve výborných výkonech jsme pokračovali i nadále a na ukazateli za chvíli svítil stav skóre 7:0 pro hosty. To už jsme tušili, že z Vracova odjedeme s plným počtem bodů.

Zvláště když Mirovi vyletěla raketa z ruky a celá se rozlomila. Mně se opět podařilo uzmout soupeři všechny čtyři body. Zvláště si cením vítězství nad velmi nepříjemným soupeřem M. Trcalou, kterého jsem porazil snad po deseti letech. Ostatní zahráli výborně a podpořili můj výborný výkon každý třemi body. Aleš s Dominikem se sice hodně natrápili s Borutou st., ale nakonec oba otočili výsledek z 2:0 na 2:3.

Děkujeme za morální podporu Michalovi a Petrovi, který to doma nemohl vydržet a vyjel se provětrat na kole.

Body domácích: Koutný – 2, Trcala – 1, Borutové – 0, čtyřhra – 0

Body hostů: Dočekal – 4, Pozděch, Mořický, Vavřínek – 3, čtyřhra – 2

Poslední zápas tohoto roku odehrajeme doma v sobotu 10.12.2022 v 18:00 hodin. Čekají nás mladé pušky z SKST Hodonín. Přijďte se podívat a zafandit.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.