„D“ družstvo podlehlo na stolech Svatobořic „D“

Desátý zápas sezóny 2022-2023 hrálo družstvo mládeže TJ Sokol Kyjov D (Aneta Ševčíková, Josef Oliva, Matias Kristen a Vanesa Chimiaková) se svou vedoucí Sylvou Zapletalovou, dne 3.12.2022 v 10h ve Svatobořicích proti svému soupeři T.J. Sokol Svatobořice D (Krist Jiří, Krist David, Fric Šimon a Kulheim Šimon).

Dnešní zápas začal velmi přátelských přivítáním soupeře – medovník, čaj i káva – nicméně mládežníci se zodpovědně vrhli na rozehřívání svých těl u hracích stolů a zákusek si nechali na závěr. Ve vzduchu byla cítit vzájemná nervozita i respekt ze soupeře.

Zahajovací čtyřhry, kde Jožka s Matiasem vyhráli 1.set vypadaly nadějně. Jenže se tak nestalo. Bratři Kristové otočili stav na 3:1 a vyhráli. Aneta s Vaneskou dnes neměly štěstí na své straně a byly poraženy duem Šimonů 3:0. Čtyřhry tak skončily prohrou 2:0. Stalo se, byl to vyrovnaný zápas. 😊

První bod nám získal Jožka v pátém kole, kde hladce porazil soupeře Šimona Frice 0:3. V šestém kole začal dobře i Matias a vyhrál 1.set. Nicméně soupeř stav otočil a nakonec získal bod pro domácí. Druhý bodík nám získala Aneta ve velmi napínavém duelu s Davidem Kristem (-8,3,-10,-10). Skvělá práce. O další výhru a zasloužený bod bojovala následně Vanesa. Zpočátku sice prohrávala 2:0, otočila tentokrát stav ona a po napínavém pětisetovém duelu (9,9,-10,-10,-1) vyhrála !!! Zaslouženě😊 Velká gratulace.

Čtvrtý bod, po předchozí prohře 3:2 a trápení, přidala opět Aneta a již lépe si poradila s Šimonem Kulheimem (-6,-7,4,-10) Uff – vyčerpávající výkon. Poslední zasloužený bod přidal opět Jožka, který po nekonečném duelu v 17.kole (8,7,-7,-3,-5), zvedl ze židlí všechny přítomné a za mohutného povzbuzování obou týmů, vyhrál 2:3.

Nálada v tělocvičně byla výborná, jako by se hrála LIGA – tak to má být. A teď konečně mohl přijít na řadu medovník 😊

Turnaj skončil naší prohrou 13:5. Gratulujeme soupeři. Velké díky všem za snahu.

(Příště hrajeme v neděli 11.12.2022 v 10 h v Kyjově proti soupeři SK Čejč z.s. C. Držte nám palce 😊)