Z Vlkoše veze „C“ družstvo hladké vítězství

V dalším kole okresní soutěže jsme zavítali v páteční podvečer do Vlkoše, kde jsme se střetli s domácím Sokolem Vlkoš B. K utkání jsme opět nastoupili bez našeho hráče číslo jedna. Franta momentálně pracuje na druhém konci republiky a nebylo v jeho silách úvod utkání stihnout.

Okresní soutěž (6.10.2023)

TJ. Sokol Vlkoš „B“ – TJ Sokol Kyjov „C“ 3:15

Sokol Kyjov „C“: Žídek 4,5 Šikuta 4, Chimiak 3,5, Tureček 3

TJ. Sokol Vlkoš „B“: Křižka, Jahoda, Fric, Nenička, Neničková

Po čtyřhrách bylo 1:1. Já s Tomem jsme prohráli s párem Křižka, Jahoda. Staňa s Jirkou naopak porazili Neničku s Neničkovou. Dvouhry už se odehrávaly zcela v naší režii.

Jediný hráč soupeře, který nám dělal trochu problémy byl Křižka, který porazil Toma a Staňu. Mně se podařilo otočit zápas ze stavu 0:2 na sety. Jirka vyhrál celkem v pohodě 3:1. Na konci zápasu svítil na ukazateli skore stav 15:3 pro Kyjov. V průběhu zápasu nás přijeli podpořit naši dva ultras. Zdeňa s Romanem dorazili sice za již rozhodnutého stavu, ale i tak jim patří dík. Utkání sice nebylo nijak dramatické, ale zato po celé utkání vládla naprosto přátelská a pohodová atmosféra.

V příštím kole hostíme v domácím prostředí celek Syrovín B. Utkání odehrajeme v řádném termínu a to v neděli v 10.00 hodin.

Závislý zpravodaj MŠ