Výhra „C“ družstva nad Rohatcem „C“

Tuto neděli jsme přivítali v domácím prostředí družstvo SKST Rohatec C. O motivaci nebyla nouze, protože v prvním zápase jsme podlehli našemu soupeři hladce 5:13. Všichni jsme toužili po vítězné odvetě. Naše plány dostali trhliny již v průběhu týdne, kdy se omluvil z důvodu hlídání vnoučat Jirka. Dalšího hráče základní sestavy Toma, postihl zákeřný vir, který ho ze zápasu bohužel vyřadil taky. Museli jsme tak využít Rosťu, který hrál již v sobotu za B. Družstvo ještě doplnil stále se lepšící Zdeňa. Soupeř přicestoval do Kyjova se třemi hráči, kteří nás trápili již v Rohatci a navíc posílení o výborného Jurycu.

Okresní soutěž 2023 (27.2.2023)

Sokol Kyjov „C“ vs. SKST Rohatec „C“ 11:7

Sokol Kyjov „C“: Šikuta, Moudrý, Chimiak, Vavřínek

SKST Rohatec „C“: Juryca, Vymyslický, Maňák, Herzánová

Body Kyjova: Šikuta 3,5, Chimiak 3,5, Moudrý 3, Vavřínek 1

Po úvodních čtyřhrách byl stav 1.1. Mně se Staňou se podařilo porazit Jurycu s Vymyslickým 3:1. Rosťa se Zdeňou podlehli stejným rozdílem Maňákovi s Herzánovou.

Úvodní zápasy dvouher se nám všem vydařili a dostali jsme se tak do vedení 5:1. vedení se nám dařilo držet celý zápas a soupeře jsme nepustili na nižší rozdíl než tři body. Žádné drama jsme tak tentokrát nedopustili a celkem s přehledem jsme zapsali další vítězství.

Rosťa zahrál jako obvykle velice spolehlivě a ztratil bod pouze s Jurycou. Já jsem dopadl úplně stejně. Soupeř byl prostě tentokrát lepší. Staňa sice Jurycu porazil, ale podlehl Vymyslickému, když nevyužil několik match bolů. Zdeňa přidal jeden bod, když porazil stále se lepšící Herzánovou.

Celé utkání probíhalo jak je v posledních zápasech s tímto soupeřem zvykem v přátelské atmosféře a k vidění bylo několik zajímavých zápasů. Za podporu děkuji Tomovi, Romanovi a Peťovi, kteří nás po celý zápas poctivě povzbuzovali.

V příštím zápase přivítáme v Kyjově družstvo ze Syrovína

Závislý zpravodaj MŠ