Turnaj Strážovice 2023

Turnaj ve stolním tenise Strážovice 2023

V sobotu 18.2. 2023 se ve Strážovicích uskutečnil již tradiční turnaj ve stolním tenise. Turnaj je určen pro nezávodní hráče a pozvané závodní, kteří se turnaje účastní historicky od samého začátku.

Za náš oddíl se zúčastnili dva hráči, a to Tomáš Tureček a Roman Kouba. Účastníků bylo celkem 24 a hrálo se nejprve ve skupinách a potom KO systémem. Ze skupiny postoupili oba naši zástupci, Tom z prvního místa a nakonec se mu podařilo celý turnaj vyhrát.

Neměl to vůbec lehké, protože někteří hráči hráli opravdu dobře, bodejť by ne, když trénují 3 hodiny denně ( Jarýn, Valenta ze Stavěšic), Tonda Jirousek, který to rodově v krvi, pavel Svoboda ze Strážovic. Nakonec byli na bedně dva Kyjovjáci a zmíněný Pavel Svoboda ze Stražovic.

Hrálo se v místním hostinci pouze na dvou stolech a mizerného osvětlení, ale i tak patří pořadatelům velký dík za to, že vůbec takový turnaj zorganizovali. Atmosféra byla jako vždy suprová, škoda jen, že jsem muselo řídit a odvážet vítěze do Kyjova, (takže ani hlt strážovské slivovice), který se totálně vyždímal tak, že z toho omarodil a dnes v pondělí nepřišel do práce. Musím makat za něj !

I tak Tome, velká gratulace za výkon a repre kyjovského klubu.

Závislý zpravodaj RM