Hladká porážka „béčka“ v Syrovíně

V neděli už v 8,30 ráno jsme odehráli utkání s naším ne moc oblíbeným soupeřem v Syrovíně.

Okresní přebor

Syrovín „A“ – Sokol Kyjov „B“ 14:4

Sestavy a body:

Kyjov „B“: Moudry Rosta 1, Šikuta Michal 0,5, Žídek Jirka 1, Chimiák Staňa 1,5

Syrovín „A“: Bartošík 4, Korvas st. 4,5, Varmuža 4,5, Křiva 1

Zřejmě nám tak časné vstávaní neudělalo vůbec dobře, protože jsme dostali těžký výplach a ke kloudnému výsledku nám soupeř nedal vůbec přičichnout. Tak na co se vymluvit? Celkem zchátralá herna, málo místa kolem stolů, u předního stolu vedro, u zadního zima jak na motorce? Kdepak, hráli jsme všichni zataženě a úplné hovno. Jen jsme přehazovali míček na druhou stranu a čekali, že se soupeř sám vykazí. A to se vůbec nedělo.

Oni hráli jako kdyby každý z nich vypil litr RedBulu a my jako kdyby kýbl šaratice. Ta sice zrychluje krok na záchod, ale ne hru. Dost kritiky, musíme se oklepat a hrát dál, ovšem asi trochu jinak. Já osobně jsem hrál tak mizerně, že můžu být rád, že jsme nehráli proti děckám, protože bych prohrál i s nima. Naopak, Michal bojoval, zápasy měl vyrovnaný, dokonce i mečboly( nová pálka čarovala) nakonec se nepodařilo, Jirka také boj a pětiseťáky, Staňa taktéž.

Nutno podotknout že jsme jeli hodně oslabení, vlastně hrál kompletní tým ze soutěže. Na druhou stranu je to lepší než WO.

Výsledek 14 :4 pro domácí a zaslouženě.

No snad se oklepeme, aspoň tedy někteří, nechají si slepit pánev, změní kompletně vše a budeme zase vyhrávat. Aspoň tedy trochu sarkasmu, snad všichni pochopí !

Závislý zpravodaj RM