Kyjovské „B“ družstvo zdolalo vracovské „C“

Na odvetu do Kyjova přijel Vracov ve standartně silné sestavě i s uzdraveným Radkem Šnajdrem, který umí být svými čopy velmi nepříjemný. Vracov potřeboval vyhrát, protože se pohybuje na hranici sestupujících oddílů. My jsme chtěli vyhrát a udržet se na předních místech tabulky. A tak to má být, všichni jsme měli motivaci zahrát co nejlépe. Josef Pozděch postavil sestavu, kdy sám sebe šetřil na pozdější zápas Ačka.

Okresní přebor (25.02.2023)

Kyjov „B“ – Vracov „C“ 12:6

Čtyřhry skončili 1 :1, Rosta s Honzou nedali Bábíkovi se Michalem Šnajdrem žádnou šanci, naopak, Franta s Petrem překvapivě podlehli dvojici Bednařík – Šnajdr Radomír.

Dvouhry jsme zvládali celkem dobře, Franta Hellcat zmákl na chemiky dobře hrajícího Michala Š, pak už se mu tak nedařilo, zřejmě mu Hellcat ( ježibaba) někam odletěla, protože nemohl nic trefit, ani míček ! Honza v momentální formě bude jen těžce hledat soupeře v přeboru, který by ho porazil, hraje stabilně výborně a drží béčko tam, kde je.

Moje maličkost a Petr jsme si poradili celkem lehce se Šnajdrama a Bednaříkem, ale oba jsme narazili na výborně hrajícího a zlepšujícího se Bábíka. Oba nás pěkně zchladil a poslal zpět na zem. Celkově jsme spokojeni, protože jsme vyhráli 12:6.

Sestavy a body:

Kyjov „B“ – Honza Werner 4,5, Petr Krakovič 3, Rosta Moudrý 3,5, Franta Jakubčík 1

Vracov „C“ – Bábík 3, R. Šnajdr 1,5, M. Šnajdr 0, Bednařík 1,5

Podpořit nás přišel Staňa a Ruda, diky za to.

Závislý zpravodaj RM