Hladké vítězství „C“ družstva nad Moravským Pískem

V dalším kole OS jsme přivítali na domácích stolech celek Moravského Písku. Hráči soupeře dostáli své pověsti a přijeli s mírným zpožděním J. Naši protivníci hráli tradičně s materiálem, se kterým dokáží znechutit zápas i hráčům, kteří jsou na žebříčku o několik míst před nimi. Na tento styl jsme se ale tentokrát skvěle připravili a od úvodních čtyřher byl zápas pouze otázkou skóre.

Okresní soutěž 2022 hráno 23. 10.2022

TJ. Sokol Kyjov C vs. TJ. Kovoděl Moravský Písek A 15:3

Sokol Kyjov „C“ – Šikuta, Žídek, Chimiak, Tureček

Moravský Písek „A“ – Hodonský, Pavka, Halámek, Marek

Body Kyjova – Jirka 4,5, Staňa 3,5, Michal 3,5, Tom 3,5

Podařilo se nám hned na úvod vyhrát obě čtyřhry a soupeř získal svůj první bod až za rozhodnutého stavu 11:0. Žádné drama jsme tentokrát nepřipustili.

Skvěle zahrál Jirka, který v zápase neztratil ani jeden bod a dostal se tak na první místo žebříčku OS podle úspěšnosti. Staňa, Tom i já jsme ztratili po jednom zápase. Mě porazil Ondra Marek, kterému jsem za celý zápas nedokázal přečíst podání a po zásluze jsem prohrál 3:1, Staňa trochu překvapivě podlehl Hodonskému 3:0. Tom vyhrál s Markem první set, ale nakonec se z vítězství radoval zkušenější soupeř.

Radost máme zejména z výborného výkonu Toma, který prolomil smůlu, která ho provázela v minulých zápasech, a přispěl k celkovému vítězství třemi body.

Za podporu děkujeme našim fanouškům Peťovi a Romanovi, kteří nás přišli před nedělním obědem povzbudit.

V příštím kole hrajeme v neděli v 14.00 hodin na Sokolu Hodonín.

Závislý zpravodaj MŠ