Družstvo „C“ body z Hodonína nepřivezlo

K dalšímu utkání OS vyrazilo naše družstvo do Hodonína. Našim soupeřem byl tentokrát Sokol Hodonín B. V naší sestavě tentokrát chyběl Jirka, kterého nahradil Zdeňa. Soupeř proti nám naopak postavil to nejlepší co má v současné době k dispozici. V sestavě nechyběl výborný Stašek s Umšajtem, které doplnil Létal se Sokolem.

Okresní soutěž 2022, hráno 30.10.2022

Sokol Hodonín „B“ vs. Sokol Kyjov „C“ – 12:6

Body Kyjova – Staňa 2, Michal 1,5, Tom 1,5, Zdeňa 1

SESTAVY

Kyjov – Šikuta, Chimiak, Tureček, Vavřínek

Hodonín – Stašek, Umšajt, Létal, Sokol

Úvodní čtyřhry dopadly ještě celkem podle očekávání. S Tomem jsme zvládli pěti setovou bitvu proti Umšajtovi se Sokolem. Druhou čtyřhru ovládl favorizovaný pár Stašek – Létal a srovnal tak na 1:1.

V dalším vývoji utkání jsme tentokrát bohužel tahali za kratší konec. Jedním z mála světlých momentů z naší strany bylo vítězství Zdeně proti Sokolovi a Staňův výkon proti Umšajtovi, kterého porazil 3:0. Další naše body jsme získali už pouze přes nejslabší článek Hodonínské sestavy, což byl Sokol.

Za zmínku stojí výkon Staška, který dopoledne nastoupil za A a odpoledne ještě proti nám dokázal zvítězit ve všech svých zápasech. V jeho letech obdivuhodné! Dařilo se i chemikovi Létalovi, na kterého jsme ani jeden z nás nenašli účinnou protizbraň. Dokonale nám všem znechutil hru a pokazil celé odpoledne J. Už se těšíme na odvetu v domácím prostředí!

Znovu se ukázalo, že nám hra proti trávě a anťáku vůbec nesedí. Je potřeba věnovat více času nácviku hry proti hráčům, kteří používají tyto kouzelné potahy. Bez tréninku s nimi budeme většinou prohrávat.

Další zápas hrajeme v neděli 6. 11. 2022 v 10.00 hodin na domácích stolech proti dalšímu zástupci Hodonína a to týmu SKST PLUS Hodonín G.

Závislý zpravodaj MŠ