Domácí vítězství „B“ družstva nad Syrovínem

Čekal nás velmi nepříjemný soupeř, který v loňském roce postoupil ze soutěže celkem jednoznačně. V týmu mají staré harcovníky, kteří před časem hrávali za Polešovice a další oddíly. Mají v týmu útočníka, chemika i ranaře. Naše C mužstvo s nimi mělo v minulosti velké problémy a to jak po herní stránce tak hlavně po morální stránce. Agresivní výpady a zesměšňování soupeře bylo samozřejmostí. Kam se hrabe Stašek !

Okresní přebor

Kyjov B – Syrovín A 12:6 (hráno v Kyjově dne 29. 10. 2022)

Konečně také komentujeme okresní přebor, který hraje kyjovské Béčko. ( Šéf béčka na komentáře moc není)

Velké překvapení hned na začátku bylo to, že soupeř přijel pouze ve třech hráčích. Ještě větší překvapení bylo pokorné chování všech hráčů Syrovína, asi tušili, že jsme na ně připraveni a mohli by dostat případně i přes držku! Naštěstí nic takového nebylo potřeba.

Tak a teď už ke hře samotné:

Nebezpečný topspinář Bartošík makal na plné pecky, ale na Honzu a Rosťu to nestačilo, naopak, zrovna tito dva zase nestačili na starého harcovníka a chemika Korvase staršího. Na něj platil jen Frantův Hellcat. Michal vše pojistil bodem proti mladému Korvasovi a bylo vymalováno. Závěrečná slivovička i se soupeři jen podtrhla pohodový průběh zápasu.

Diváci byli skvělí, Ruda, Turec, Josef, Roman Kouba, Staňa ( doufám že jsem na nikoho nezapomněl), fandili, co to jen šlo. Nakonec tedy vítězství 12 : 6.

Sestavy:

Kyjov „B“: Honza Werner, Rosta Moudrý, Franta Jakubčík, Michal Šikuta

Syrovín „A“: Bartošík, Korvas st., Korvas ml.

Závislý zpravodaj RM