Družstvo „C“ padlo ve Veselí nad Moravou

V neděli před polednem vyrazilo naše družstvo C do Veselí nad Moravou. Cíl byl jasný. Za každou cenu odčinit týden starou porážku našeho B. Věděli jsme, že nás nečeká nic jednoduchého. Pokud soupeř postaví to nejlepší, co má, tak je pro nás jen těžko k poražení. Z důvodu mého přetrvávajícího svalového zranění jsme odjeli k zápasu v pěti lidech, abychom mohli podle vývoje zápasu střídat.

OKRESNÍ SOUTĚŽ (29.10.2023)

TJ Sokol Veselí nad Moravou „B“ – TJ Sokol Kyjov „C“ 13:5


Sokol Kyjov C: Šikuta 1,5, Tureček 1,5, Chimiak 1, Žídek 1, Kouba 0

TJ Sokol Veselí nad Moravou B: Kovařík, Třináctý, Pavlíček, Konečný


Naše očekávání se naplnilo v tom, že soupeř postavil asi nejlepší sestavu, kterou má k dispozici. Po úvodních čtyřhrách byl stav 1:1. Já s Tomem jsme porazili Kovaříka s Konečným. Staňa s Jirkou bohužel podlehli Třináctému s Pavlíčkem.

Do prvních dvou dvouher nastoupil Roman, kterému se bohužel nepodařilo získat ani set. Romana jsem podle dohody po dvou zápasech vystřídal a výsledkem bylo jedno vítězství v dramatické pěti setové bitvě s Konečným. Pouze jedno vítězství jsme získali všichni čtyři. Blízko vítězství nad vycházející hvězdou veselského týmu byl Jirka, který podlehl až v pětisetovém zápase Kovaříkovi.

Náladu si spravil v zápase dvou chemiků, kdy porazil Pavlíčka. Staňa celkem v pohodě porazil stejného soupeře. Tom, udolal v poslední době výborně hrajícího Konečného. Nad naše síly byla tentokrát vycházející hvězda veselského týmu Kovařík a skvěle hrající Třináctý. S Veselí jsme odjeli stejně jako minulý týden družstvo B s vysokou porážkou. Tak snad příště dokážeme soupeře potrápit daleko víc, než tomu bylo dnes.

Závislý zpravodaj MŠ