V kraji přišly dvě snadné porážky

V sobotním mistrovském utkání jsme se utkali s SKST Hodonín D. Ti nastoupili v plné palbě a neponechali nic náhodě. My jsme nastoupili v pozměněné sestavě, kdy místo Petra si zahrál Ruda.

SKST PLUS Hodonín „D“ – TJ SOKOL KYJOV „A“ 10:1

Domácí: Kosík T., Gallus P. st., Hlobil A., Zůbek T.

Hosté: Dočekal P., Pozděch J., Werner J., Moudrý R., Škoula R.

Už úvodní čtyřhry ukázaly sílu soupeře. Já s Rosťou jsme prohráli po těsných setech s Hlobilem – Gallusem, kteří nás v prvních dvou setech notně krmili prasátky 3:1. Druhá dvojice prohrála s Kosíkem – Zůbkem 3:0. V dalších zápasech se ukázala jednoznačná herní jistota domácích. O jediný čestný bod se postaral Honza se Zůbkem, který otočil zápas ze stavu 2:0. Na agresivní forehandové topspiny hned po podání, jsme bohužel nenašli recept.

Body domácích: Kosík, Gallus P., Hlobil, Zůbek – 2, čtyřhry – 2

Body hostů: Werner – 1, Dočekal, Pozděch, Škoula, Moudrý – 0, čtyřhry – 0

Děkujeme za morální podporu našeho příznivce Michalovi.


V nedělním mistrovském utkání jsme se utkali s týmem LVA C. Tady jsme doufali v lepší výsledek vzhledem k předcházejícím špatným výsledkům soupeře. Nastoupili jsme v sestavě s Alešem, který nahradil Honzu.

KST FOSFA LVA „C“ – TJ SOKOL KYJOV „A“ 10:3

Domácí: Bobrzyk D., Mikuš J.,Pagáč M., Svoboda M., Král J.

Hosté: Dočekal P., Pozděch J., Krakovič P., Mořický A.

Už úvodní čtyřhry naznačily, že to nebude vůbec jednoduché. Obě dvě jsme prohráli po laciných nevynucených chybách. Já jsem po těžkém boji porazil Bobrzyka, který se prezentoval výborným servisem a následným forehandovým útokem. Naštěstí mi v kritických chvílích pomohl můj boční servis. Josef nestačil na zvláštní styl Mikuše.

V dalších zápasech už body dělal pouze Josef, který po velkém boji porazil výborného topspináře Pagáče a mladého nadějného Krále. Bohužel se Petrovi a Alešovi nepodařilo dotáhnout do vítězného konce pětisetové zápasy. Musím se jenom opakovat. Opět soupeř těžil z výborného servisu a následného drtivého forehandového útoku, který se většinou nepodařilo eliminovat.

Body domácích: Svoboda, Mikuš – 3, Pagáč – 2, Bobrzyk, Král – 0, čtyřhry – 2

Body hostů: Pozděch – 2, Dočekal – 1, Krakovič, Mořický – 0, čtyřhry – 0

V příštím dvojkole 4-5. 11. nás čekají velmi těžké venkovní zápasy s Mikulovem a Mikulčicemi A.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.