Šlágr o první místo s Veselím „A“ kyjovské béčko prohrálo

Do Veselí jsme odjížděli jako lídr tabulky, ovšem Veselí bylo na druhém místě. Bohužel nám kolidovalo utkání s Ačkem, také měli omluvenky, takže na vítězství jsme pomýšlet nemohli. Bez Petra a Honzy to bylo max na remízu. Ani ta se nakonec nepodařila.

Výborný Dřevojan byl nad naše síly a úspěch byl jen uhrát set. Dufek je vždy hodně nepříjemný a když se mu daří, těžko hratelný, nakonec nad něj vyzrál jen Ruda. Nejvíc nás ovšem překvapil mladý Kovařík, je to nováček v přeboru, dosud hrál za dům dětí a mládeže v Ostrohu. Zřejmě ho tam pinec naučili hooodně dobře. Letos už porazil Pavla Zelinku, takže jistota, ža něco umí byla, ale mohla to být náhoda no prostě jsme si na něj věřili.

Na svůj věk hraje velmi klidně a umí měnit rytmus hry a z pinkálisty se změní v agresivního útočníka. To jsme s Rudou poznali již při čtyřhre, hráli jsme proti dvojici Dřevojan-Kovařík a vedli s přehledem 2:0. Ve třetím setu veseláci úplně změnili hru, vůbec neútočili, vše s přehledem a v klidu vraceli a my jsme se vybouchali, prohra 3 :2. Michal s Frantou prohráli těsně s dvojicí Štefánek – Dufek. Nakonec se nám podařilo porazit sympaťáka Štefánka, který ovšem zle potrápil Rudu a Frantu. Jak už jsem psal, Ruda navíc ještě porazil Dufka a to bylo vše. Kovařík nás smázl jak starý harcovník a my odjížděli z Veselí, ostatně jako vždy, s pořádným výpraskem.