Druhá výhra za sebou pro družstvo „C“

V neděli dopoledne jsme přivítali v domácím prostředí silný celek Veselí nad Moravou B. Po velkém boji se nám podařilo tohoto soupeře zdolat. Napodobili jsme tak naše B, které zvítězilo nad Veselím A o týden dřív.

OKRESNÍ SOUTĚŽ (18.2.2024)

TJ Sokol Kyjov „C“ – TJ Sokol Veselí nad Moravou „B“ 10:8


Kyjov „C“: Šikuta 2,5, Chimiak 2,5, Žídek 3,5, Tureček 1,5,

Veselí nad Moravou „B“: – Čajka, Konečný, Hlahůlek, Kovařík


Znovu se ukázalo, jak důležité pro vývoj celého utkání můžou být úvodní čtyřhry. V těch se nám podařilo získat první dva body, které nakonec celý zápas rozhodly. Jirka se Staňou bez nejmenších problémů porazili Čajku s Konečným a já s Tomem jsme nedali nejmenší šanci Kovaříkovi s Hlahůlkem.

Výborně se utkání povedlo Staňovi a Jirkovi. Staňa dokázal dokonce porazit i mladého Kovaříka, který patří k velkým nadějím veselského stolního tenisu a je v první trojce okresní soutěže. Podlehl pouze Čajkovi, který ze své trávy trefoval jedno prasátko za druhým a Konečnému.

U Jirky stojí určitě za zmínku vítězství nad dobře hrajícím Konečným. Byl to desátý bod, který definitivně potvrdil naše vítězství. Tři body jsou super! Já jsem se svým výkonem spokojený moc nebyl, porážka s Konečným mě hodně mrzela. Náladu jsem si trochu spravil vítězstvím nad chemikem Čajkou.

Tom pokračoval ve svojí klasice. Výborná hra v průběhu celého zápasu. Pokud ale dojde k vyrovnané koncovce, tak téměř vždy přijde porážka. Tentokrát měl na Konečného dokonce matchbally, ale bohužel. Po zápase byl Tom právem velmi rozladěný. Vůbec se mu nedivím. Jsem přesvědčený, že od příštího zápasu se to začne otáčet a vyrovnané koncovky půjdou na Tomovu stranu.

Za podporu děkuji našemu předsedovi, který nás přišel povzbudit i přesto, že až do neděle slavil nečekané vítězství našeho A s Mikulovem.