Těsná porážka kyjovského „béčka“ s lídrem

V pátek jsme hráli s lídrem okresního přeboru, který dosud neztratil žádné body. Ovšem vzhledem k formě našich mladíků Honzy a Dominika, výsledkem si nemohl být nikdo jistý.

Okresní přebor

Kyjov B – Vacenovice B 8:10

Čtyřhry 1:1, ovšem nezabodovala lépe postavená dvojce Dominik – Josef, ale slabší Rosťa – Honza.

Zápasy byly velmi vyrovnané až do konce a skóre na ukazateli také. Výborně hrající Dominik s Honzou udělali skvělé 3 body. Nedařilo se Josefovi, pouze bod. Čtvrtý hráč Staňa bohužel bez bodu a střídající Rosťa taky. Staňa měl hlasitý pocit, že své dva zápasy hrál se silnějším soupeřem a na Rosťu zůstali ti slabší. Vzhledem k postavení hráčů Vacenovic v celkovém žebříčku je jasné, že to byl opravdu jen pocit. Vacenovice nakonec zvítězili svým vyrovnaným kádrem, kdy každý hráč uhrál aspoň něco. To se o nás říci nedá. Prohráli jsme těsně 8:10. A máme tady to otřelé kdyby: Kdyby Josef s Dominikem vyhráli čtyřhru, kdyby Josef udělal aspoň 2 body, kdyby Staňa nebo Rosťa udělali aspoň bod, mohl být výsledek opačný.

Nakonec je potřeba soupeři pogratulovat k vítězství a my si můžeme říci, že ostudu jsme rozhodně neudělali. I když jsme si před zápasem tajně pomýšleli na výhru, potěší aspoň konstatování, že hrát tak vyrovnané všechny zápasy s takovým soupeřem, je pro nás malá výhra. I přes prohru jsme zůstali na 3. místě tabulky.

Příště nás čeká derby ve Vlkoši, který hraje o záchranu v přeboru, takže o bojovnost nouze nebude.

Závislý komentant RM