Remíza „A“ mužstva s Vacenovicemi

Utkání se odehrálo na domácí scéně v Kyjově. Domácí nastoupili v notně pozměněné sestavě bez Dušana a Flexi. Flexa si vlastní nešikovností způsobil moribundus v podobě naražené kostrče a Dušan si užívá volno s manželkou na horách. Místo nich nastoupili Dominik a Jožka. Hosté nastoupili taky bez hlavních opor Dohnálka a Křižky.

TJ SOKOL KYJOV A – VACENOVICE A  9:9

Sestavy

Domácí: Škoula R., Krakovič P., Pozděch J., Vavřínek D.

Hosté: Novák R., Chvátal P., Urban M., Mikulčík L.

Po úvodních čtyřhrách byl stav 1:1. Když dvojice Pozděch – Vavřínek po boji porazila dvojici Chvátal – Urban. Naopak se nedařilo druhé dvojici Krakovič – Škoula, která nestačila na hosty Mikulčík – Novák. Utkání bylo po celou dobu velmi vyrovnané.

Vynikající výkon podal benjamínek Dominik, který si připsal plný počet bodů. Svůj standard odvedl Ruda se dvěma body. Naopak více se čekalo od Petra, který bohužel nedotáhl do konce nadějně rozehraný zápas s Mikulčíkem a nakonec získal pouze bod. Jožka při své letošní premiéře dosáhl na cenný bod. Před závěrečnými dvouhrami za stavu 8:8 jsem v skrytu duše věřil ve vítězství.

Petr však nenašel recept na nepříjemnou hru s bočními falšemi hostujícího Petra Chvátala. Dominik po velké boji nakonec porazil 3:2 Marka Urbana. Celkově si myslím, že proti těžkému soupeři jsme zahráli velmi dobře a bojovně. V tabulce OL jsme udrželi 7. místo.

Atmosféra byla tradičně hlučná a výborná, podpořená hráči z C, kteří hráli mistrovské utkání na druhé půlce haly se Strážnicí. Já jsem přispěl svým malým dílem k úspěchu, jako rozhodčí u stolu a zapisovatel výsledků.

Body domácích: Vavřínek – 4, Škoula – 2, Krakovič, Pozděch – 1, čtyřhra – 1

Body hostů: Mikulčík, Novák – 3, Chvátal – 2, Urban – 0, čtyřhra – 1

V příštím kole 23.2.2020 nás čeká zápas s nesmírně těžkým vedoucím celkem OL v Dubňanech.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.