Mužstvo „B“ poráží doma Čejč „A“

V prvním utkání roku 2020 jsme na domácí půdě v sobotu odpoledne přivítali vždy silný Čejč. Byli jsme oslabeni o našeho kapitána a oporu Josefa, který plnil nutné pracovně- vztahové povinnosti.

Okresní přebor

TJ Kyjov B – SK Čejč A 12:6

S posilami z C éčka, které včera tak vyhořely ve Svatobořicích, jsme si moc šancí na úspěch nedávali a vůbec nás nestavěli do role favorita utkání. Naproti tomu, naše mladé pušky Dominik a Honza, stoupající žebříčkem vzhůru, zase zajišťovali svým výkonem minimálně remízu, pokud tedy vyhrajeme aspoň jednu čtyřhru.

Nakonec se tak stalo. Dominik s Honzou s přehledem po 4 bodech, přidal se Rosťa dvěma výhrami a Staňa jednou. Nutno podotknout, že Čejč přijel také mírně oslaben o čtvrtého hráče (Jakubíčka či Linera) a náhradník Jirásek z okresního základu hrál sice dobře, ale na získání bodu to nestačilo. Děkujeme Michalovi, Petrovi, Jirkovi a Rudovi ( bývalí hráč Čejče) za povzbuzování, fotky atd. Byla to paráda ( včetně zajištění občerstvení Plzeň, Rudova slivka).

Nejvíce zklamaný odjížděl Blaha, je zvyklí dělat min. 3 body. Dominik s Honzou mu nedali vůbec šanci na úspěch a poslední zápas s Rosťou zřejmě podcenil, protože v pátém setu vedl 10 : 6, přesto jej prohrál. Nakonec i notně nervózní Bednář se uklidnil a prohru snesl (zřejmě zabrala Rudova medicína)

Sestavy a body

Kyjov B: Dominik Vavřínek 4, Honza Werner 4, Rosťa Moudrý 2, Staňa Chimiák 1

Čejč: Blaha Stanislav 1, Ingr Lukáš 2, Bořivoj Bednář 2, Jirásek Petr 0

Čtyřhry: 1:1

Závislý komentant RM