Áčko veze ze Strážnice bod za remízu

Tak se opět hlásím po vánoční přestávce s komentářem předehrávaného utkání konaného v pátek 3.1. 2020 ve Strážnici. Domácí notně posílili o krajského hráče Tomečka, protože se potřebují vymanit ze sestupového pásma. My jsme nastoupili v klasické sestavě.

TJ JISKRA STRÁŽNICE z.s. D – TJ SOKOL KYJOV A 9:9

Sestavy

Domácí: Žajdlík L., Černý Z., Látal R., Tomeček T., Teturová B.

Hosté: Škoula R., Krakovič P., Kovář D., Dočekal P.

Po úvodních čtyřhrách byl stav 1:1. Osvědčená dvojice Dočekal – Kovář tentokrát na bod nedosáhla a hladce prohrála s dvojicí Tomeček – Žajdlík.

Podařilo se však vyhrát druhé dvojici Škoula – Krakovič. Utkání bylo velmi vyrovnané až do stavu 6:6. Podařilo se nám odskočit na nadějných 6:8 pro nás a v koutku duše jsme věřili ve vítězství. Bohužel prognóza se nepotvrdila a utkání skončilo spravedlivou remízou. Výborně zahrál Flexa, který nestačil pouze na krajánka Tomečka.

Kvalitní standartní výkony předvedli Dušan a Ruda. Vůbec se nedařilo Petrovi (zásluhou spousty minel, hran apod.), který dosáhl pouze na jedno vítězství. Na úvod druhé poloviny soutěže musím konstatovat, že remíza byla zasloužená a těžce vybojovaná. Touto remízou jsme udrželi velmi dobré páté místo v prozatímní tabulce OL.

Body domácích: Tomeček – 4, Žajdlík – 2, Černý – 1, Teturová – 1, Látal – 0, čtyřhra – 1

Body hostů: Dočekal – 3, Škoula, Kovář po 2 bodech, Krakovič – 1, čtyřhra – 1

V příštím kole 12.1. 2020 v 10:00 nás čeká zápas se Slovanem Hodonín.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.