Kyjovské béčko si poradilo s Vlkošem

V sobotu v 15,00 hod jsme na domácích stolech přivítali hráče Vlkoše A. Mladí z Vlkoše v minulém roce plánovali hráčskou revoluci v sestavách a částečně tak i učinili. Nepřijel obávaný Drahoš Elznic a mladý nevyrovnaný Lunga. Jinak byla sestava očekávaná a pod vedením Martina Křižky to jednou můžou někam dotáhnout.

Sám Martin se hodně zlepšil, Viktor Jahoda hraje i bez tréninků dobře a téměř denně trénující Jirka Jaryn taky. Mikla znají snad všichni a jeho nepříjemná hra může překvapit kohokoliv. Na kyjovské hráče to ovšem tentokrát nestačilo a nebýt nemožné hře proti trávě v podání Rosti, mohlo to být s nulou. Ruda Škoula se rozehrál k výborným výkonům a nově nalepená pálka mu dokonale sedla, Honza podává stabilně velmi pěknou a účinnou hru a na jeho růžová potah nemají soupeři odpověď a Petr rozdává topspiny ve velké rychlosti na rožky stolů, nevybíratelné !!

Výsledek 16 : 2 odpovídá momentálnímu rozpoložení sil obou mužstev. Zůstáváme tedy na prvním místě tabulky. V neděli zajíždíme do Veseli, které je na druhém místě tabulky. Uvidíme, v jaké sestavě se nám podaří odjet, protože v okolí Kyjova řadí burčáková viróza.

Okresní přebor (07.10.2023)

Kyjov „B“ – Vlkoš „A“ 16:2

Sestavy a body:

Kyjov B – Ruda Škoula 4,5., Honza Werner 4,5., Petr Krakovič 4,5., Rosta Moudrý 2,5.

Vlkoš A – Křižka 0, Mikl 1, Jarýn 1, Jahoda 0.