Hladká výhra „C“ družstva nad Syrovínem „B“

Tuto neděli jsme přivítali na domácích stolech družstvo ze Syrovína, které v tomto ročníku po spojení s Těmicemi hraje pod novým názvem. Kvalita soupeře se ale nezměnila. Naším jediným cílem bylo zvítězit a připsat si tak do tabulky další povinné čtyři body.

Po pravdě řečeno to nebyl příliš složitý úkol. Po úvodních čtyřhrách to bylo 2:0 pro naše barvy. Konečně jsme s Tomem taky vyhráli.

Dvouhry pak probíhaly zcela v naší režii až do stavu 11:0. V následujícím zápase jsem byl Křivovi důstojným soupeřem pouze v prvním setu, který jsem nakonec prohrál 16:14. Znovu se potvrdilo, že na chemiky prostě neumím. Křiva potom ještě zdolal Staňu. To bylo ale ze strany našeho soupeře vše. Neprosadil se ani Evžen Fric, krerý u nás často trénuje a má nás dokonale načtené. Herní výpadek ale udělal svoje. Výborně zahrál tentokrát Tom, který suverénně získal čtyři body. Stejně se dařilo i Jirkov, který potvrdil výbornou formu a taky ani jednou nezaváhal. Konečný stav tak byl 16.2.

Za podporu děkujeme Romanovi a taky Petrovi, který se zastavil. Největší podporu měl ale Staňa, kterému fandila jeho speciální fanynka.

V dalším kole přivítáme již v pátek od 18.00 hodin soupeře z Lužic.

Okresní soutěž (15.10. 2023)

TJ Sokol Kyjov „C“ – TTC Syrovín/Těmice „B“ 16:2

Sokol Kyjov „C“: Žídek 4,5 Tureček 4,5, Chimiak 3,5, Šikuta 3,5

TTC Sokol Těmice/Syrovín „B“: Křiva, Kocouek, Němec, Fric

Závislý zpravodaj M