Družstvo „C“ doma remizovalo s Lužicemi „B“

Další kolo okresní soutěže jsme odehráli již v pátek od 18.00 hodin. V domácím prostředí jsme přivítali soupeře z Lužic. V tomto zápase nám chyběl Jirka, který se aktivně rehabilitoval v Luhačovicích a Tom, který si plnil svoje rodičovské povinnosti. Do sestavy se ale vrátil Franta a poprvé v této sezóně dostal příležitost Lukáš s Romanem.

OKRESNÍ SOUTĚŽ (20.10. 2023)

TJ Sokol Kyjov „C“ – TJ Sokol Lužice „B“ 9:9

Sokol Kyjov C: Šikuta 3, Chimiak 3, Jakubčík 3, Kouba 0, Chimiak ml. 0

Sokol Lužice B: Zelinka J. 4,5, Zelinka V, 1,5, Valoušek 1,5, Kulhavý 1,5 Parák 0

Popisovat atmosféru tohoto zápasu tady popisovat ani nebudu. Vydalo by to na celý komentář. Můžu akorát konstatovat, že toto už nemělo se sportovním chováním vůbec nic společného. Je smutné, že jeden hráč může svým chováním pokazit zápas všem ostatním.

Prohráli jsme tentokrát obě čtyřhry a i díky tomu jsme tentokrát na vítězství nedosáhli. Ve dvouhrách jsme se sice snažili zápas otočit v náš prospěch, ale bohužel to stačilo pouze na remízu.

Lukáš s Romanem bojovali o každý míček, ale na tolik potřebný bod to nestačilo. Dalším důvodem proč to tentokrát nevyšlo, bylo to, že nikdo z nás neporazil Jiřího Zelinku, který těžil ze svého materiálu, a na nás to bohužel stačilo.

Už teď se nemůžeme dočkat odvety v Lužicích. Věřím, že budeme v nejsilnější sestavě a zvítězíme. O motivaci určitě nebude nouze.

V dalším kole hrajeme na horké půdě ve Veselí nad Moravou. Budeme se snažit vrátit na vítěznou vlnu a zápas si užít se vším všudy.

Závislý zpravodaj MŠ

Nedělám to často, ale tentokrát do popisu zápasu přidám svůj názor.

Hráč Lužic, J. Zelinka už od začátku zápasu, tedy čtyřher, slovně a vulgárně útočil na protihráče a diváky. Jakýkoliv potlesk nebo fandění bylo odměněno je ho ústy vulgárním a sprostým napadáním. Všechny jeho zápasy byly enormně vyhrocené a nejednou došlo málem k fyzickému napadení, kdy dotyčný čelem útočil na hlavu našeho hráče. Náš apel na jeho spoluhráče, ať si jej uklidní, vyšel vniveč, dělali, že nic neslyší a nevidí. Zřejmě se ho báli. Jen pro info, vulgarity byly ty, nejhorší, zřejmě se jedná o jeho propracovaný systém, otrávit a psychicky zničit všechny v okolí.

Takže jsme zjistili, že jsme všichni debilové, kokoti, piče, Kašpárci, čuráci, atd. No co dodat, věřím že karma je zdarma a on se dočká !!! Doporučuji všem oddílům pořídit si velkou síť, protože pro takového blázna je přesně to, co potřebuje.