Béčko zvítězilo ve Vlkoši a upevnilo si první místo

Vzhledem k tomu, že jsme do Vlkoše odjížděli jako lídr tabulky, plán byl jasný, posledního v tabulce nekompromisně porazit. Přijeli jsme jen čtvrt hodiny před začátkem utkání a byli jsme tam první. Vlkoš opět nezklamal. Herna byla jako vždy, špatně osvětlená, podlaha klouzavá, ale bylo teplo.

Okresní přebor (20.11.2022, 10:30)

Vlkoš „A“ – Kyjov „B“ 4:14

Na rozehrání jsme dostali pouze jeden míček, víc neměli. Možná nás tato situace trochu rozhodila, protože se nám první třetina zápasů, vůbec nedařila. Osvědčená dvojce Rosta- Franta celkem lehce prohrála, nápravu zajistila dvojce Josef – Petr.

První zápas prohrál překvapivě Josef s Miklem a Rosta s Drahošem, to zas takové překvapení nebylo. Naštěstí jsme s sebou měli výborně hrajícího Petra a našeho metalového mága Frantu se svým Hellcatem. Ti své soupeře jasně přejeli. Josef se trápil, prohrál i s Drahošem, kterého v minulosti vždy porazil.

Na Rostu si věřil z hospodských turnajů známí Jura Jaryn, tentokrát neměl šanci, ikdyž některé míčky hrál v leže pod stolem. Ve Vlkoši se nebude nikdy nevyhrávat lehce, nám se tentokrát podařilo. Výhra 14 :4 mluví za vše. Podporu nám přijeli vyjádřit kluci z C, kteří se vraceli ze svého zápasu v Syrovíně, kde se jim podařilo také zvítězit. Od začátku nám fandil Roman Kouba, musel odjet, končila mu vycházka ( ne od manželky !). Díky všem !

Sestavy a body:

Kyjov „B“: Josef Pozděch – 2,5, Petr Krakovič – 4,5, Franta Jakubčík – 4, Rosta Moudrý – 3

Vlkoš „A“: Drahoš Elznic – 2,5, Antonín Mikl – 1, Jiří Jaryn 0,5, Longin Smolka 0

V příštím mistráku přivítáme doma Vlkoš B, mladé ranaře, kteří se snaží vymanit ze stínů starších vlkošských matadorů. Hrajeme tedy doma, jako předzápas našeho Áčka s Ratíškovicemi.

Závislý zpravodaj RM