Béčko zvítězilo na stolech posledního SK Čejč „A“

V sobotu 6.1.2024 jsme zajížděli do Čejče. Ten je beznadějně poslední, takže jsme si nepřipouštěli nějaké komplikace. Trochu mě zarazila Rudova prognóza, že vyhrajeme jen 11:7. Ruda v Čejči několik let hrával, tak na tom mohlo být kousek pravdy.

Okresní přebor

Čejč „A“ – TJ Sokol Kyjov „B“ 7:11


Kyjov „B“: Petr Krakovič 4,5; Rosťa Moudrý 2,5; Franta Jakubčík 2,5; Ruda Škoula 1,5

Čejč „A“: Bednář 3; Parči 3; Lažek 1; Jirásek 0


A taky že jo, jsme se protrápili k těsnému vítězství a to hlavně díky Petrovi, který všechny soupeře vybouchal od stolu. Franta se protrápil ke dvou bodům a já to stejné. Nic nebylo lehké, žádný zápas nebyl jednoznačný.

Nejhůř dopadl právě Ruda, zřejmě neunesl tíhu odpovědnosti a očekávání, samozřejmě chtěl Čejči ukázat, jak dobře momentálně hraje. S odřenými uši porazil jen Jiráska, který v Čejči právě Rudu nahradil. Ruda v posledních zápasech a hlavně na trénincích hraje výborně a poráží borce z A čka. No, každý si jednou vybere den blbec a doufám, že hodně zklamaný Ruda má tento den za sebou. Nicméně domácí hráli výborně a vůbec nebylo poznat, že hraje první s posledním.

Bednář svým ortodoxním stylem a bombami vymetal rožky stolu a málokdy se tentokrát mýlil, výborně zahrál i Parči, mladý topspinář se změnil na žužlače a na nás to platilo. Dobře hrál i Lažek s Jiráskem, vůbec nerozumím tomu, že jsou s tak dobrou hrou na posledním místě.

Nakonec se Rudova prognóza vyplnila, vyhráli jsme těsně 11:7. Ještěže jsme vyhráli obě čtyřhry !

Závislý zpravodaj RM