Hladké sobotní vítězství a těsná nedělní porážka v derby

V sobotním mistrovském utkání jsme se utkali s KST Prace B. Věřili jme ve vítězství i vzhledem k tajné posile Vaškovi. Soupeři hráli s náhradníkem na místo Kupčíkové. My jsme nastoupili v nejsilnější sestavě.

KST PRACE „B“ – TJ SOKOL KYJOV „A“ 4:10


Prace „B“: Lattenberg – 2, Kuklínek, Zukal – 1, Benešovský, Mrkvicová – 0, čtyřhra – 0

Kyjov „A“: Horáček – 3, Dočekal, Pozděch – 2, Vavřínek – 1, čtyřhry – 2


Po úvodních čtyřhrách byl stav 0:2. Já s Vaškem jsme si poradili 1:3 s dvojicí Lattenberg – Kuklínek. Byla to naše první čtyřhra, takže jsme se teprve sehrávali. Druhá čtyřhra Josef – Dominik jednoznačně smetla soupeře Zukal – Mrkvicová 0:3. Naše nová posila Vašek, ve které jsme vkládali velké naděje, nás nezklamala a bez problémů vybojoval 3 body.

Já s Josefem jsme si uhráli svůj standard 2 body, když jsem nestačil na Zukala a Josef na Lattenberga. Dominik nás doplnil jedním bodem, když mu vůbec nešli forehandové topspiny. Nakonec z toho bylo hladké vítězství.

Děkujeme za morální podporu našich příznivců Rosťovi, Zdeňkovi, Petrovi, kteří za námi vážili dlouhou cestu.V nedělním mistrovském utkání jsme se utkali se Svatobořicemi. Ti nastoupili v nejsilnější možné sestavě a nechtěli nechat nic náhodě. My jsme nastoupili ve stejné sestavě jako v Prace.

TJ SOKOL SVATOBOŘICE „A“ – TJ SOKOL KYJOV „A“ 10:7


Svatobořice „A“: Juřík, Grufík – 3, Toman – 2, Kovář – 0, čtyřhra – 2

Kyjov „A“: Horáček – 4, Dočekal, Pozděch, Krakovič – 1, Vavřínek – 0, čtyřhry – 0


Po úvodních čtyřhrách jsme bohužel prohrávali 2:0. Já s Vaškem jsme prohráli po velmi těsných setech se Zbyňkem a Dušanem. Zatím se projevila velká nesehranost. Josef s Dominikem neměli nárok na Juříka s Grufíkem. Fantastický výkon podal Vašek, který si poradil se všemi soupeři a zaslouženě vybojoval 4 body.

Já, Petr a Josef jsme porazili pouze Dušana. Velkou smůlu měl Dominik , který oba svoje zápasy vedl 0:2 a oba shodně prohrál 3:2. Na tomto zápase se ukazuje opět důležitost čtyřher. Stačilo vyhrát jednu a mohlo to být ještě napínavější.

Děkujeme za morální podporu našich příznivců Rosťovi, Zdeňkovi, Petrovi, kteří za námi opět vážili tentokrát kratší cestu.

V příštím dvojkole 2.-3. 2. nás čekají domácí zápasy s FOSFA LVA C a SKST Hodonín D.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.