Družstvo „D“ nestačilo na druhý tým tabulky

Osmý zápas sezóny 2023-2024 hrálo družstvo mládeže TJ Sokol Kyjov D (Aneta Ševčíková, Josef Oliva, Adam Pichler, Vanesa Chimiaková, Lukáš Chimiak ) se svou vedoucí Sylvou Zapletalovou, dne 14.1.2024 v 10h proti, druhým nejlepším hráčům tabulky, SKST PLUS Hodonín G (Stupavský Jakub, Macháček Matěj, Pešák Dominik, Tihelka Zdeněk, Všetička Martin). Soupeř k nám dorazil s velmi silnou sestavou, jistě chtěl výhru.

OKRESNÍ ZÁKLAD „A“ (14.1.2024)

TJ SOKOL KYJOV „D“ – SKST PLUS HODONÍN „G“ 2:16

Kyjov „D“: Aneta 2 (1 set), Adam 0 (2 sety), Jožka 0 (2 sety), Lukáš 0 (2 sety)

Zahájili jsme utkání – zajímavé byly hned obě čtyřhry Aneta s Jožkou nastoupili proti soupeři (Pešák-Tihelka). Zápas velmi vyrovnaný, ale následně (-8,-9,-10) prohráli 0:3. Druhá čtyřhra – Vanesa s Lukášem proti (Stupavský-Macháček) byla velmi podobná a po setech (-9,-8,-8) prohráli 0:3. Zahajovací čtyřhry skončily 0:2 pro hostující Hodonín.

První duely: Výměna hráčů na obou stranách. Adam uhrál dva sety nad Všetičkou, prohrál po setech (9,-5,8,-9,-6) 2:3 – škoda tohoto bodu. Jožka nastoupil proti Pešákovi a hned v 1. setu se chlapci oťukávali, až do stavu 14:16 pro domácí Kyjov, stejně napínavé byly i zbývající 4 sety. Jožka uhrál také dva sety, nakonec prohrál (16,-6,8,-7,-6) 2:3 – velká škoda. I Anetka měla velké problémy s Macháčkem, prohrála 3:0 (-7,-8,-7), Lukáš neměl šanci proti Stupavskému, také prohrál 0:3 po setech (-4,-6,-16), ale snaha byla . Stav utkání 0:6 pro hostující Hodonín.

Následné kolo, opět velmi napínavé. Jožka prohrál se Všetičkou 0:3 (-5,-8-5), Lukáš prohrál s Macháčkem 1:3 (-7-10,11,-8) vybojoval za jeden set, následně Stupavský svižně vystřílel Adama 0:3 (-5,-5,-5). Anetka se zato pochlapila a bojovala jako LVICE ! Potrápila Pešáka v napínavé hře, kde po setech (9,3,-9,3) vyhrála 3:1. SKVĚLÁ PRÁCE – BODÍK DOMA. Děkujeme. Musíme uznat, že všichni bojovali statečně. Stav utkání 1:7.

3.kolo duelů – trochu vzpruha – Anetka nedala Všetičkovi šanci a po setech (11,-5,10,10) vyhrála 3:1. DĚKUJEME 2. BOD DOMA !!!! Dále Lukáš prohrál s Pešákem 0:3 (-6,-12,-7), Adam prohrál s Macháčkem 0:3 (-8,-10,-2) i Jožka prohrál se Stupavským 0:3 (-7,-5,-8). Stav utkání 2:12 pro Hodonín.

Do závěrečného 4. kolo duelů nastupujeme stále odhodláni získat další body. Sice je rozhodnuto, konečný bodový stav však ne. Bojovali všichni: Lukáš prohrál s Všetičkou 1:3 (9,-6,-5,-5), Adam dlouho trápil, v nekonečných setech Pešáka 0:3 (-9,-16,-17), Jožka prohrál s Macháčkem 0:3 (-9,-7,-8). Na Anetku připadl poslední závěrečný zápas se Stupavským. Vyhrála 1.set 11:4, u 2.setu bylo dlouho nerozhodně 10:12, na 3. set 3:11 a 4. set 3:11 již nebylo sil ?? nebo štěstí.. Jako mladá dívka hrála velmi statečně.

Turnaj skončil výhrou hostů z Hodonína 2:16. Gratulujeme.

(Příště hrajeme v sobotu 20.1.2024 v 10h ve Svatobořicích – to bude boj 😊. Držte nám palce)