Slovan Hodonín přehrál kyjovské „A“ družstvo

Po vánoční přestávce se opět hlásím se stručným komentářem našeho A týmu. V sobotu 6.1.2024 se uskutečnila odveta našeho prvního zápasu se silným celkem Slovan Hodonín A. Nastoupili jsme v nejsilnější možné sestavě. Domácí nic neponechali náhodě a nastoupili v ještě lepší sestavě než u nás.

TJ SLOVAN HODONÍN „A“ – TJ SOKOL KYJOV „A“ 10:3


Hodonín: Čechovský M. a V. – 3, Bohunský – 2, Hřebačka – 1, čtyřhra – 1

Kyjov: Vavřínek, Pozděch – 1, Dočekal, Werner – 0, čtyřhra – 1


Po úvodních čtyřhrách byl stav nerozhodný 1:1. Já s Honzou jsme po velké bitvě prohráli 3:2 s Čechovskými. Naopak Josef s Dominikem si celkem hladce poradily s dvojicí Hřebačka – Bohunský. Úvodní dvouhry nám vyšly skvělě. Domikovi i Josefovi se podařilo vyhrát oba zápasy po velkém boji 3:2. Stav 3:1 byl pro domácí velkým překvapením.

Pak jsem nastoupil já proti M. Čechovskému a i přes vyhraný jeden set jsem nedošel na chuť nepříjemnému zvláštnímu stylu. Taktéž se vedlo i Honzovi proti Čechovskému V. Stav byl srovnán 3:3. Od tohoto stavu už jsme bohužel tahali za kratší konec. Mírnou šanci na bod jsem měl proti Bohunskému, bohužel jsem prohrál 3:2. Velké problémy nám všem dělala zejména nepříjemná hra Čechovských. Soupeři neměli příliš velký smysl pro humor.

Moje hláška při čtyřhře, když Václav nevytáhl forehandový topspin při mém servisu „To víííš, že jo“ se nesetkala s velkým pochopením. Hned jsme dostali přednášku o tom, že se to neříká a ať si to necháme na trénink. Prostě suchaři. I přes prohru si myslím, že jsme odvedli solidní herní výkon. Soupeři byli prostě lepší.

Děkujeme za morální podporu Michalovi.

V příštím kole v sobotu 20.1. v 17:00 nás čeká veledůležitý zápas s Prace B a v neděli 21.1. v 10:00 derby se Svatobořicemi.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.