Čeložnice si z Kyjova odváží vysokou porážku

Utkání se odehrálo v tradičním čase v 10:00 na domácích stolech. Nastoupili jsme v mírně pozměněné sestavě a po minulém výborném výkonu jsme opět věřili ve vítězství. Hosté dojeli v nejsilnější možné sestavě.

TJ SOKOL KYJOV A – SKST ČELOŽNICE A 15:3

Sestavy

Domácí: Vavřínek D., Krakovič P., Kovář D., Dočekal P.

Hosté: Kojecký D., Kojecký J., Tihlařík O., Kalod R. st., Kalod R. ml.

Po úvodních čtyřhrách byl stav 1:1. Nezklamala osvědčená dvojice Dočekal – Kovář, která si s velkým přehledem poradila s dvojicí Kojecký D. – Kalod st.. Nově složená dvojice Vavřínek – Krakovič přes nadějné vedení 2:0, bohužel prohrála 2:3 s protivníkem Kalod ml. – Tihlařík.

Zápas se vyvíjel od začátku jednoznačně v náš prospěch. Pouze nejlepší hráč soupeře Kalod st. nás dokázal obrat o dva body. Výborné výkony podali Flexa a Dominik, kteří svá utkání zvládli s velkým přehledem. K nim se přidali kvalitními výkony Dušan a Petr a o výsledku nebylo pochyb. Tímto povedeným zápasem jsme se vyhoupli na klidný střed tabulky OL na šesté místo.

Kulisa byla tradičně výborná, a tímto děkujeme za fandění Frantovi, Zděňovi, Michalovi a našemu nejlepšímu odchovancovi Jarovi M. ml..

Body domácích: Vavřínek, Dočekal – 4, Kovář, Krakovič – 3,  čtyřhra – 1

Body hostů: Kalod st. – 2, Kojecký D., Kojecký J., Tihlařík O., Kalod R. ml. – 0, čtyřhra – 1

V příštím kole 21.12. 2019 v 15:00 nás čeká zápas s nebezpečnými Mikulčicemi. Pokud se nám podaří vyhrát, tak skončíme po polovině soutěže nejhůře na šestém místě.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.