Domácí hladká porážka pro kyjovské „C“

Vzhledem k absenci několika hráčů jsme byli nuceni přesunout utkání z neděle na pátek 13. Jako by to datum naznačovalo, že jsme to neměli dělat. Od hodonínských mladíků, vedených matadorem „mamrdem“, jsme dostali zaslouženou nakládačku.

Okresní soutěž (13.12.2019)

Kyjov C – SKST Hodonín F 4:14  

Už čtyřhry naznačily, že ikdyž nevelcí postavou a důkazem a že Elo není vždy dobrým měřítkem, že to nebude vůbec snadné. Průběh zápasu ukázal, že tato sestava je nad naše síly. Hodonínští nám nedali vůbec přičichnout k myšlence na vítězství a jednoznačně nás přehráli.

Nic na tom nezměnila skutečnost, že Rosťa a Staňa porazili nejvýše postaveného hráče Hlobila. Nejvíce se dařilo Zdeňovi, porazil Pařízka a Jakubíčka, což se cení. Mamrd nás všechny smetl ze stolu. Bylo vidět, že tréninkové porce mladíků z Hodonína nesou ovoce. Mladého Pařízka trénuje v Hodoníně náš odchovanec a nyní trenér i extraligového Hodonína Jara Mikeska ml.

Sestavy a body

Kyjov: Staňa Chimiak 1, Rosťa Moudrý 1, Zdeňa Kučera 2, Denis Šibal 0.

Hodonín: Hlobil 2, Jakubíček 3, Pařízek 3, Maděrič ( mamrd)4.

Čtyřhry 0 : 2.

V tabulce jsme si nepohoršili a zůstáváme na pátém místě. Zda si toto místo udržíme i do vánoční přestávky, rozhodne poslední zápas v Mor. Písku, který odehrajeme už v pátek v 19,00 hod.