Áčko prohrálo v Lužicích

Utkání se odehrálo v neděli 18.2.2019 v 11:00 v Lužicích. Domácí nastoupili v daleko silnější sestavě než při prvním utkání. Hosté nastoupili s tím nejlepším, co bylo k dispozici (Pozděch, Moudrý). Opory základní sestavy (Krakovič, Kovář) stále doléčují staré rány.

TJ SOKOL LUŽICE A – TJ SOKOL KYJOV A

Domácí: Oláh E., Hrubý P., Konečný M., Vašek Š., Komosný M.

Hosté: Škoula R., Dočekal P., Moudrý R., Pozděch J.

Po úvodních čtyřhrách byl stav nerozhodný, poté co konečně po dlouhé době zabodovala čtyřhra Dočekal – Škoula. Na úvod nesplnili roli favoritů hráči základní sestavy Dočekal a Škoula, když po velmi nepřesvědčivých výkonech prohráli s papírově slabšími soupeři.

Na opoře základního týmu Dočekala bylo vidět těžké herní trápení a dále pokračoval ve špatných výkonech. Hrozbu „vajca“ zachránil až v posledním zápase, když porazil jednoznačně Hrubého. Na druhé straně podal vynikající výkon „náhradník“ Pozděch, který byl po zásluze nejlepším hráčem Kyjova.

Velmi dobře zahrál i další „náhradník“ Moudrý, který mohl s trochou štěstí udělat tři body. Závěrem musíme konstatovat, že se vůbec nedařilo „oporám A“ a naopak velmi dobře zahráli „náhradníci“. Pozitivním zjištěním je, že se „náhradníci“ neustále lepší a dosahují stále lepších výsledků.

Děkujeme za hlasitou podporu Michala, Staňi, Dušana a Petra, která tentokrát bohužel nepomohla.

Stav  utkání: 10:8

Body domácích: Vašek, Oláh – 3, Konečný – 2, Hrubý – 1, čtyřhra – 1

Body hostů: Pozděch – 3, Škoula – 2, Dočekal, Moudrý – 1, čtyřhra – Dočekal – Škoula

V příštím kole hrajeme v neděli 24.2. 2019 doma s velmi těžkým soupeřem z Mikulčic.

Přijďte povzbudit. Bude se bojovat o cenné body.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.