Našim týmům se o víkendu moc nedařilo

Našim týmům se o víkendu moc nedařilo. Herní pokles je způsoben velkou marodkou (Dušan, Staňa – po operaci, Dominik chřipka, Zdeňa K – záda) a také probíhajícími zimními prázdninami (Jirka). Jara Mikin jezdí hrát jen sporadicky.

Kyjov C – Mikulčice D 10:8

Výhru slavilo pouze C-éčko, které v předehrávaném utkání porazilo těsně stále se lepšící a letos neporažené Mikulčice D 10:8. Je třeba zmínit, že nejlepší hráč C-éčka, Michal Šikuta nehrál a to výrazně ovlivnilo konečný výsledek.

Michal dal přednost tabulkově níže postaveným hráčům, aby získali herní rytmus a získali zkušenosti v soutěžním zatížení. O to více zaráží, že Denis si opět neodpustil své hlasité výlevy o konci své kariéry, což bylo vůči soupeři a svým starším kolegům, velmi nevhodné. Takže Céčko bez ohledu na další utkání má již jistý postup. Nicméně výzva, vyhrát okresní základ bez jediné prohry, je velmi lákavá.

Body: Moudrý 4, Jakubčík 3, Šibal 1, Vavřínek Z – 0. Čtyřhry 2 : 0.

Zápis z utkání – ZDE.

Kyjov B – Čejč A  7:11

Čejč si přijel do Kyjova pro výhru a to se mu nakonec podařilo. Kyjov B, pouze se dvěma hráči základní sestavy, neměl proti nejsilnější možné sestavě Čejče velkou šanci na úspěch.

Výborně zahrál opět jen Josef Pozděch, který přes nulovou porci spánku, vyhrál své tři první utkání (obzvlášť je cenná výhra nad Blahou), střídající a stále ještě marod Staňa, sice bojoval, ale naskočil do utkání bez tréninku a s čerstvě vytahanými stehy a to na rozjetý Čejč, nemohlo stačit. Honza zahrál standartně dobře a zaskakující hráči z C, se opět mohli přesvědčit, že stolní tenis v okresním přeboru je daleko náročnější, než v základu.

Body: Pozděch 3, Werner 2, Moudrý 1, Šikuta 0, Chimiák 0. Čtyřhry 1 : 1.

Zápis z utkání – ZDE.

Lužice A – Kyjov A  10:8

Domácí bojující o záchranu v lize postavili to nejsilnější co mohli a proti oslabenému Kyjovu bodovali.

V celo oddílové debatě jsme se rozhodli, že pro příští sezónu založíme tým „D“ do okresního základu, avšak pod podmínkou, že posílíme o min. o dva hráče. Pokud víte o možných posilách, dejte to výboru na vědomí. Upřednostňujeme hráče spíše s dobrými morálními vlastnostmi tak, aby zapadli do pohodové atmosféry klubu.

Zápis z utkání – ZDE. Více k zápasu – Áčko prohrálo v Lužicích