Kyjov A zdolal Bzenec A, Kyjov C pak Vacenovice C

Utkání se odehrálo v neděli 10.2.2019 v 10:00 na půdě domácích. Domácí nastoupili bez dvou členů základní sestavy  D. Kováře a P. Krakoviče, kteří se potýkají dlouhodobě se zdravotními problémy.

TJ SOKOL KYJOV A – TJ SOKOL BZENEC A

Místo nich nastoupili nováčci Moudrý a Vavřínek D. Hosté dojeli pouze ve třech bez nejlepšího hráče Jurase P., čímž nám výrazně pomohli v boji o důležité body do tabulky.

Domácí: Škoula R., Vavřínek D., Moudrý R., Dočekal P.

Hosté: Juras M., Látal R., Kolman J.

Na úvod naše nováčkovská čtyřhra ve složení Moudrý – Vavřínek nestačila na dvojici Juras – Látal a prohrála 3:1. Utkání bylo velmi vyrovnané i přesto, že hosté hráli pouze ve třech.

Na  vynikající servis M. Jurase nenašel nikdo z domácích správný recept a proto si po zásluze odváží 4 body. Naštěstí třetí hráč hostujících naopak prohrál všechny své duely. A protože se oběma tradičním stabilním hráčům A podařilo porazit Látala, tak se vítězství přiklonilo na stranu domácích.

Nutno poděkovat nováčkům za nasazení a bojovnost. Je to pro ně velká zkušenost hrát se soupeři žebříčkově daleko lépe postavenými. Tímto cenným vítězstvím jsme se posunuli opět na čtvrté místo a posunuli se do klidné první půlky tabulky.

Také bych chtěl poděkovat za podporu, kterou obstarali Staňa, , Petr,  Michal a  Zdeněk V. Dále bych chtěl poděkovat Denisovi za bečku zlatavého moku.

Stav  utkání: 11:7

Body domácích: Dočekal, Škoula – 2, Moudrý, Vavřínek D. – 1, WO – 5

Body hostů: Juras M. – 4, Látal – 2, Kolman – 0, čtyřhra – 1

V příštím kole 17.2. 2019 v 11:00 nás čeká zápas s posledním mužstvem OL v Lužicích.

Zápis z utkání – ZDE.

Další výsledek 

Céčko hrálo v neděli odpoledne ve Vacenovicích C a odváží si jasnou výhru 18:0.

Sestava Kyjova: Šikuta 4, Moudrý 4, Šibal 4, Vavřínek Z 4, čtyřhry – 2:0

Zápis u utkání – ZDE.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.