Áčko nedalo Hodonínu šanci a vítězí

Utkání se odehrálo v tradičním čase v 10:00 na domácích stolech. Nastoupili jsem v klasické sestavě a věřili jsme ve vítězství. Hosté nedojeli v nejsilnější možné sestavě a tím se naše šance ještě zvýšily.

TJ SOKOL KYJOV A – SKST HODONÍN E

Sestavy

Domácí: Škoula R., Krakovič P., Kovář D., Dočekal P.

Hosté: Zaťko K., Gallus P., Šprtová K., Maděřič Z.

Po dlouhé době se nám podařilo vyhrát obě čtyřhry a vedli jsme 2:0. Osvědčená dvojice Dočekal – Kovář si celkem hladce poradila s protivníkem Gallus – Zaťko. Zabrala i druhá dvojice, která přehrála dvojici Šprtová – Maděřič. Po úvodních zápasech byl stav 5:1, když jsem prohrál pouze já po pětisetové bitvě se Zaťkem. Jak říká náš předseda, hrál jsem jako přizdisráč. V dalším kole čtyř zápasů prohrál pouze Dušan po velké bitvě s Gallusem. Mně se podařilo po velké pětisetové bitvě porazit Šprtovou za přispěním spousty prasátek. Výše zmiňovaná to psychicky nezvládla a skrečovala ostatní zápasy, čímž nám hodně pomohla. V dalších kolech prohrál už jenom Ruda a Petr po pětisetových zápasech. Celkově musím všechny pochválit za příkladnou bojovnost. Musím přiznat, že z nás po vítězství spadl velký kámen. Po dlouhé době jsme bodovali všichni čtyři a to každý pouze s jednou porážkou. Tímto zlepšeným výkonem jsme se propracovali na 9. příčku v aktuálním žebříčku okresní ligy.

Kulisa byla tradičně výborná, protože jsme hráli zápas zároveň s družstvem C, který hrál na vedlejších stolech s Josefovem.

Stav utkání 14:4

Body domácích: Kovář, Škoula, Dočekal, Krakovič – 3 body,  čtyřhra – 2

Body hostů: Gallus – 2, Zaťko – 2, Šprtová, Maděřič – 0, čtyřhra – 0

V příštím kole 15.12. 2019 v 10:00 nás čeká zápas s nebezpečnými Čeložnicemi. Přijďte se podívat a povzbudit.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.