Turnaj neregistrovaných hráčů o „záporný topspin“ Kyjov 2019

V sobotu 16.11.2019 proběhl v naší herně první ročník turnaje neregistrovaných hráčů o pohár a věcné ceny od sponzora fy Eurolamp s.r.o.

Do turnaje se přihlásilo 20 hráčů různých věkových kategorií a velmi nás překvapila úroveň hry, kterou tito hráči předváděli. Po utkáních ve skupinách se do vyřazovacích bojů nakonec probojovali staří matadoři, kteří tyto amatérské turnaji již několik let, v okolí Kyjova, obrážejí.

Historicky první vítězství ve své kariéře vybojoval Tomáš Tureček z Kyjova, který ve finále porazil překvapivě Tondu Jirouska ze Strážovic. Cesta do finále nebyla vůbec snadná, Tom musel porazit bývalé aktivní hráče jako: Lukáše Chimiaka, který si dělal ambice na vítězství a hlavně Slávka Navrátila, dědka se zvláštním stylem hry, ovšem velmi účinným, který už hodinu před začátkem turnaje dával hodně hlasitě najevo, že si z Kyjova odveze vítězství. Tonda svým leváckým a útočným stylem kosil jednoho soupeře za druhým, tedy až do finále. Třetí místo vybojoval velmi dobře hrající Jirka Valenta ze Stavěšic. Odezva na turnaj od hráčů byla kladná a padali slova o tom, že doufají, že turnaj se bude pravidelně opakovat.

Uvidíme, protože ne všichni členové pořádajícího oddílu mají chuť a zájem dělat cokoliv pro propagaci pincu a našeho oddílu. Někteří se omluvili, někteří ani to.

Celkově se první ročník turnaje povedl, hrálo se v příjemném atmosféře dobře připravené herny a zázemí a také bufetu. Výborné klobásy, pivo z Kyjova a další domácí ostřejší produkty pomohli hráčům i pořadatelům v celodenní výdrži absolvování turnaje. Závěrečná tiskovka se nakonec protáhla do pozdních nočních hodin.

Poděkování patří firmě Eurolamp za věcné ceny pro hráče na bedně, pořadatelům Dušanovi, Petrovi, Pavlovi, Josefovi, Staňovi, Robertovi za zajištění turnaje, Jirkovi ( který se stal čerstvě podruhé dědkem a přinesl Republiku) za hl. rozhodčího, Veronice za přípravu a službu v bufetu ( dokud nezjistila, že ji uteklo štěně Bertík a musela odjet). Po odjezdu to převzal Dušan a Rosťa a už to nebylo ono.

Závislý komentant RM

FOTKY Z TURNAJE

« z 2 »