Kyjov „A“ remizoval s Vacenovicemi „A“

Utkání se odehrálo na neoblíbené půdě ve Vacenovicích. Domácí nastoupili v nejsilnější možné sestavě. Hosté nastoupili v klasické sestavě.

VACENOVICE A – TJ SOKOL KYJOV A

Sestavy

Domácí: Novák R., Dohnálek P., Křižka Z., Mikulčík L.

Hosté: Škoula R., Krakovič P., Kovář D., Dočekal P.

Na úvod se nám podařilo vyhrát obě dvě čtyřhry, když nám vyšel náš plán, aby jejich lepší dvojice Dohnálek – Mikulčík nastoupila proti Dušanovi a mně. Zatím neporaženou dvojici se nám podařilo porazit. Utkání bylo velmi vyrovnané až do stavu 7:7. Potom se se nám podařilo odskočit na slibný náskok 7:9. Bohužel v posledních dvou utkáních ani Dušan ani já jsme nezískali tolik potřebný bod.

Zejména škoda mého velmi dobře rozehraného zápasu, když jsem prohrál zápas i přes vedení 0:2. Standartní výkony podali Dušan, Ruda a já, když každý urval po 2 bodech. Bohužel Petr nezvládl koncovky svých setů a proto dosáhl pouze na bod. Celkově si myslím, že proti těžkému soupeři jsme zahráli velmi dobře a bojovně. V tabulce OL jsme klesli na 8. místo.

Stav  utkání: 9:9

Body domácích: Mikulčík – 4, Dohnálek, Novák – 2, Křižka – 1, čtyřhra – 0

Body hostů: Dočekal, Kovář, Škoula – 2, Krakovič – 1, čtyřhra – 2

V příštím kole máme volno a budeme se podílet na organizaci turnaje pro neregistrované hráče a pak 24.11. 2019 v 10:00 nás čeká zápas s vedoucím celkem OL z Dubňan. Přijďte se podívat a povzbudit.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.