Kyjovské mužstvo „A“ nestačilo na Dubňany „A“

Utkání se hrálo tradičně v neděli 24.11.2019 v 10:00 na domácích stolech. Nastoupili jsme v pozměněné sestavě (místo trápícího se Petra nastoupil Dominik) a byli jsme si vědomi velké kvality hostujícího celku. Hosté dojeli v nejsilnější možné sestavě.

TJ SOKOL KYJOV A – SKST DUBŇANY A

Sestavy

Domácí: Škoula R., Vavřínek D., Kovář D., Dočekal P.

Hosté: Ilčík O., Jelínek L., Kotásková P., Horák P., Mlynár R.

Po úvodních čtyřhrách byl stav 1:1. Nezklamala osvědčená dvojice Dočekal – Kovář, která po velmi dobrém výkonu nedala sebemenší šanci výborné dvojici Jelínek – Kotásková a oplatila jim porážku z loňského roku. Nově poskládaná dvojice Škoula  – Vavřínek i přes bojovný výkon nestačila na dvojici Ilčík – Horák. Utkání se odehrálo v jednoznačné režii hostů. Na ukazateli svítil hrozivý stav 2:10 a hosté se rozhodli vystřídat. Mlynár nahradil Jelínka.

V dalších zápasech jsme výrazně zkorigovali výsledek pro náš prospěch na konečných 7:11. Nejlepší hráč žebříčku okresní ligy Ilčík prokázal své zkušenosti z vyšších soutěží a jednoznačně a výrazně porazil všechny domácí hráče. Další jistotou byl pro hosty 3. hráč žebříčku OL Jelínek, který sice nebyl tak dominantní, ale všechny svá utkání dotáhl do vítězného konce. Za domácí výborně zahrál „náhradník“ Dominik, který vybojoval 3 body. Vysoký standart v podobě 2 bodů vybojoval starý harcovník Ruda.

Naopak se více čekalo od Flexi. Ten porazil pouze velmi nepříjemného a zvláštního soupeře Horáka. Naopak se vůbec nedařilo kyjovské jedničce Dušanovi, který po těžkých a vyrovnaných zápasech s Horákem a Kotáskovou odešel bez bodu. Celkově lze říct, že hráči Ilčík a Jelínek evidentně patří do vyšší soutěže. V tabulce se momentálně nacházíme v dolní části tabulky na 9. pozici, a čeká nás další série velmi těžkých utkání s nepříjemnými soupeři.

Kulisa byla tradičně výborná, protože jsme hráli zápas zároveň s družstvem C, který hrál důležité utkání s družstvem Slovan Hodonín C.

Stav  utkání: 7-11

Body domácích: Vavřínek – 3, Škoula – 2, Dočekal – 1, Kovář – 0 čtyřhra – 1

Body hostů: Ilčík – 4, Jelínek – 3, Kotásková – 2, Horák – 1, Mlynár – 0, čtyřhra – 1

V příštím kole 1.12. 2019 v 10:00 nás čeká těžký zápas v Ratíškovicích.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.