Výsledky „D“ družstva v této sezóně

Novou sezónu 2022/2023 zahájilo v Okresním základu sk. A – družstvo mládeže TJ Sokol Kyjov D ( Aneta Ševčíková, Nela Sochorová, Vanesa Chimiaková, Adam Pichler, Matias Kristen ) se svou vedoucí Sylvou Zapletalovou, dne 18.9.2022 v 10h v domácí Sokolovně v Kyjově proti soupeřům TJ Sokol Vracov z.s. E (Ondrůšek Martin, Šlampa Pavel, Uherková Lucie, Šlampová Tereza, Halili Martin Christopher ) s vedoucí Monikou Novákovou.

Naše premiérové utkání začalo v příjemné, přátelské atmosféře, i když nervozita byla vidět na obou stranách. Zahajovací čtyřhry skončily výhrou 2:0, byli zde vidět pěkně zahrané míče, výměny i prasátka 😊. Do devátého kola byl bodový stav 9:0 a první historické vítězství bylo na dosah. Následovala i výměna hráčů na obou stranách. Vaneska nás napínala při své výborné pětisetové hře, kde porazila dospělého soupeře 3:2. Gratulujeme.

Turnaj skončil se stavem 16:2 pro domácí TJ Sokol Kyjov D. Jsem moc hrdá – byli jste skvělí 😊.


Druhý zápas sezóny 2022/2023 hrálo družstvo mládeže TJ Sokol Kyjov D (Vanesa Chimiaková, Adam Pichler, Josef Oliva, Lukáš Chimiak,) se svou vedoucí Sylvou Zapletalovou, dne 24.9.2022 v 17,30h v Mikulčicích proti soupeřům TJ Mikulčice D (Martin Galetka, Šimon Veselý, Holubec Marek, Rutarová Bronislava ) s vedoucím Martinem Galetkou.

Po hektickém začátku se složením našeho družstva, kdy polovina onemocněla, či nemohla hrát, jsme se postavili proti, pro nás neznámému, zkušenému soupeři. Zahajovací čtyřhry skončily výhrou domácích 2:0. Pak jsme jim nedali zadarmo ani jeden míček 😊. Byli jste skvělí. Děkuji za snahu.

Turnaj skončil se stavem 16:2 pro domácí TJ Mikulčice D. Gratulujeme.


Třetí zápas sezóny 2022/2023 hrálo družstvo mládeže TJ Sokol Kyjov D (Vanesa Chimiaková, Adam Pichler, Aneta Ševčíková, Lukáš Chimiak) se svou vedoucí Sylvou Zapletalovou, dne 2.10.2022 v 10 domácí Sokolovně v Kyjově proti známým ostříleným soupeřům Slovan Hodonín C ( Svora Zdeněk, Šrůtka Vojtěch, Navrátil Jan, Štipčák Zdeněk)

Dnes jsme hráli v domácí tělocvičně, kde bylo trochu plno, protože zde hráli i naši spoluhráči TJ Sokol Kyjov C svůj zápas. A tak se každý věnoval svému protihráči. Naší mladí spoluhráči se sešli těsně před začátkem utkání – na poslední chvílu 😊

Zahajovací čtyřhry byly velmi napínavé, přesto skončily prohrou domácích 0:2. První bodík jsme získali hned v první a 13. dvouhře díky Lukášovi, následně bodovala Anetka v 7.a 17. kole, Adam v 11. a 18. kole. Nedali jsme se zadarmo 😊. Děkuji za snahu a houževnatost.

Turnaj skončil se stavem 6:12 pro hostující Slovan Hodonín C. Gratulujeme.

(Příště hrajeme až v neděli 16.10.2022 v 10 ve Strážnici. Držte nám palce)

Sylva Zapletalová