„Céčko“ vítězně v Čejči a vede svoji soutěž

V tradičním nedělním termínu a v tradičním obsazení zajíždělo naše družstvo na Čejč k utkání 3. kola OS. Náš soupeř se v minulých letech dokázal proti Kyjovu vždy sejít v nejsilnější sestavě a odehrát jeden z nejlepších zápasů sezóny.

Po příjezdu do místa konání zápasu jsme zjistili, že dva nejvýše postavení hráči Čejče nenastoupí. Blaha s Ingrem by pro nás byli hodně složití J .Nicméně v sestavě byli i tak dva zkušení matadoři Bednář se Smutným. Sestavu soupeře doplnil solidně hrající Hrabec a mladý nadějný Parči.

Po úvodních čtyřhrách byl stav 1.1, kdy náš první bod získal Staňa s Jirkou.

Následovaly dvouhry, kde jsme za stavu 4:4 nasadili ke čtyř bodovému trháku, na který náš soupeř již nedokázal v průběhu zápasu nijak zareagovat a zápas tak zdramatizovat. Všichni nominovaní odvedli v tomto zápase velice solidní výkon. Mě nejvíc mrzí ztracený zápas s Bednářem, nad kterým jsem vedl již 2:0. Škoda, snad příště.

Stejným poměrem podlehl tomuto soupeři i Jirka. Oba nás tak připravil o neporazitelnost stejný hráč. Staňa zas naopak nestačil na Smutného, se kterým prohrál 3:1. Tomovi opět chybělo v koncovce trochu víc štěstí a možná i klidu. Vítězství nad útočně hrajícím Parčim 3:1 má ale svoji hodnotu. Věřím, že už v příštím zápase se vyrovnané koncovky podaří Tomovi zvládnout.

Pohled na tabulku OS je pro nás zatím velice příjemný. Po třech odehraných kolech jsme bez ztráty bodu po delší době na prvním místě. Toto postavení budeme hájit příští neděli na domácích stolech proti nepříjemným chemikům z Moravského Písku. Přijďte nás podpořit!

Body Kyjova – Jirka 3,5, Staňa 3,5, Michal 3, Tom 1

Okresní soutěž 2022 hráno 16. 9. 2022

SK Čejč A vs. Sokol Kyjov C – 7:11

Sestavy

Sokol Kyjov „C“ – Šikuta, Žídek, Chimiak, Tureček

SK Čejč „A“ – Bednář, Smutný, Hrabec Parči

Závislý zpravodaj MŠ