Mládežnické družstvo zvládlo derby se Svatobořicemi

Druhý zápas sezóny 2023-2024 předehrávalo družstvo mládeže TJ Sokol Kyjov D (Aneta Ševčíková, Josef Oliva, Vanesa Chimiaková, Adam Pichler, Lukáš Chimiak a Staňa Chimiak) se svou vedoucí Sylvou Zapletalovou, dne 29.9.2023 v 17h proti T.J. Sokol Svatobořice E (Zetocha František, Krist David, Foltýn Jan a Kulheim Šimon).

Přátelé nás v úterý požádali o předehrávku v pátek 29.9.23. Protože v pátek máme trénink, využili jsme toho a nastoupili, OPRAVDU, v plné síle. 😊 Za podpory i trenérů Pavla i Rosti. Bylo nás v herně plno a skvělá atmosféra tomu hodně přispěla. Celý zápas byl od začátku až do konce velmi napínavý – nedarovali jsme vzájemně ani jeden set zadarmo. Dokonce jsme přetáhli i do tréninku dospělých… za to velká omluva.

Zahajovací čtyřhry skončily pro nás výhrou 2:0. První čtyřhra – (duo Chimiak-Chimiak a Zetocha-Krist ) – byla v rychlém sledu (4,13,1) – ještě aby to bylo jinak😊. Aneta s Jožkou testovali soupeře (Kulheim-Foltýn) v setech (-10,8,9,7) a vyhráli zaslouženě úvodní 2. bod. Drama hned od začátku.

Duely začali prohrou. Soupeř získal první bod hned ve 3. kole, kdy Adam podlehl Kulheimovi 1:3 po setech (8,-7,-1,-5), Anetka porazila Krista 3:0 po vyrovnaném výkonu (10,10,8), Jožka zabodoval s Foltýnem 3:0 (5,4,9) Vaneska nestačila na zkušeného Zetochu 0:3. Nedala se lehce (-7,-3,-8). Stav utkání 4:2 pro Kyjov. SUPER ZAČÁTEK.

Následné kolo, opět jak na houpačce. Výhra Anet s Kulheimem 3:1 (-9,5,13,8), výhra Jožky nad Kristem 3:0 (13,3,4), prohra Vanesky 0:3 s Foltýnem (-8,-4,-6) a prohra Adama 0:3 se Zetochou (-5,-2,-6). Stav utkání 6:4 pro Kyjov.

3.kolo duelů, velké drama. Prohra Jožky s Kulheimem 0:3 sety (-5,-6,-8), prohra Vanesky 1:3 s Kristem (-6,-6,6,-8), výhra Adama 3:2 s Foltýnem (-7,6,5,-7,3), nakonec i skvělá výhra Anet se Zetochou 3:2 (9,-9,5,-10,7). Moje nervy 😊. Stav utkání 8:6 pro Kyjov.

Závěrečné 4. kolo duelů muselo rozhodnout. Vanesku jsme vystřídali dědou Chimiakem a získali 9.bod. Adam se nám rozehrál a získal nad Kristem (4,2,6) rozhodující 10.bod. Anetka se poprala s Foltýnem (12,6,9) a 11.bod byl doma. Nekonečné se zdálo závěrečné 18. kolo – Jožky se Zetochou (7,9,-10,-6,-5). Soupeř, jen tak tak získal bod. Obrovské drama-únava-bojovnost. Stále se zlepšujeme, a to se hlavně počítá !!

Super pocit😊 Děkuji moc všem.

Turnaj skončil výhrou domácího Kyjova „D“ 11:7. Gratulujeme.

Přehled bodů: Aneta 4,5b, Jožka 2,5b(2sety), Adam 2b(1set), Vaneska 0b(1 set), Staňa 1,5b, Lukáš 0,5b

(Příště hrajeme v pátek 6.10.2023 v 18h v Hodoníně proti Slovanu C. Držte nám palce)