Mládežnické družstvo přehrálo hladce Josefov

Jedenáctý zápas sezóny 2023-2024 hrálo družstvo mládeže TJ Sokol Kyjov D (Aneta Ševčíková, Josef Oliva Adam Pichler, Vanesa Chimiaková a Lukáš Chimiak) se svou vedoucí Sylvou Zapletalovou, dne 11.2.2024 v 8.30h proti hráčům TJ Sokol Josefov B (Bravencová Karolína, Formanová Kateřina, Huspenina Lukáš, Imrich David). Soupeř měl start utkání už na 8.30h, a tak jsme vstávali celkem brzo. Chválím naše hráče – všichni dojeli na čas.

OKRESNÍ ZÁKLAD „A“ (11.2.2024)

Sokol Josefov „B“ – Sokol Kyjov „D“ 3:15

Přehled bodů: Aneta 4,5b, Jožka 4,5b, Adam 4,5b, Vanesa 1b (1set), Lukáš 0,5b

Po společném foto jsme zahájili utkání v přátelské atmosféře. První čtyřhra – Adam s Lukášem proti (Bravencová-Formanová) skončila v rychlém sledu, po setech (-2,-8,-4) tedy 0:3. Druhá čtyřhra – Aneta s Jožkou nastoupili proti soupeři (Imrich-Huspenina). Nedali se a po setech (-5,-4,-4) také vyhráli 0:3. SUPER!! Zahajovací čtyřhry skončily, pro hostující Kyjov D, výhrou 0:2.

Do následných duelů jsme posadili Lukáše a po delší pauze nastoupila Vaneska. První zápas patřil Anetce s Bravencovou – vyhrála 0:3 po setech (-5,-5,-2). Ve druhém Jožka překvapil dospělého Imricha, také vyhrál 0:3 po setech (-4,-9,-5). Adam nastoupil na Huspeninu a překvapivě prohrál 1. set. Nakonec svou hrou otočil na 1:3 po setech (6,-3,-7,-5). Vaneska nestačila na Formanovou, vyhrála sice 1. set, jenže nakonec prohrála 3:1, po velmi pěkných setech (-10,5,6,9). Stav utkání 1:5 pro hostující Kyjov D.

Následné kolo – BODUJEME VŠICHNI. Aneta nedala šanci Imrichovi, vyhrála 0:3 po setech (-8,-9,-8). Jožka pustil jeden set Huspeninovi, avšak vyhrál 1:3 po setech (-3,-10,9,-9). Adam vyhrál nad Formanovou 0:3 po setech (-9,-2,-9). Vaneska pokračovala ve vítězném tažení, s Bravencovou vyhrála 0:3, po velmi vyrovnaných setech (-8,-8,-8). SKVĚLÉ – Stav utkání 1:9 pro hostující Kyjov D.

3.kolo duelů – velké drama!! Aneta nastoupila proti mladému Huspeninovi a překvapivě projela dva sety. Byla celkem nešťastná, nedala se a hru otočila v napínavém, jediném, pětisetu (6,10,-9,-12,-8) a vyhrála náš 10. rozhodující bod. Jožka byl v klidu s Formanovou a vyhrál 0:3 po setech (-4,-3,-3). Adam přidal další bod v duelu s Bravencovou – 0:3 po setech (-6,-2,-8). Vaneska neměla šanci s Imrichem a prohrála 3:0, po rychlých setech (2,3,1). Stav utkání 2:12 pro hostující Kyjov D.

Závěrečné 4.kolo duelů. Aneta bodovala s Formanovou, po setech (-4-4,-5). Jožka bodoval s Bravencovou, po setech (-8,-9,-6). Adam pustil dospělému Imrichovi jeden set, nakonec stejně otočil a po setech (9,-8,-10,-6) vyhrál 1:3. Vaneska prohrála s Huspeninou 3:0, po pěkných setech (7,9,6).

Turnaj skončil výhrou hostujícího Kyjova D 3:15.