Kyjovské družstvo „D“ deklasovalo Strážnici „E“

Šestnáctý zápas sezóny 2022-2023 hrálo družstvo mládeže TJ Sokol Kyjov D (Aneta Ševčíková, Josef Oliva, Vanesa Chimiaková a Lukáš Chimiak) se svou vedoucí Sylvou Zapletalovou, dne 5.2.2023 v 10h v Kyjově proti zcela neznámým soupeřům TJ Jiskra Strážnice z.s. E (Novák Jakub, Prečan Patrik, Peťura Patrik a Binder Jan).

Naše další utkání začalo v příjemné a přátelské atmosféře. I když jsme očekávali jinou sestavu – dvou dospělých a dvou juniorů. Zahajovací čtyřhry skončily výhrou 2:0, byly zde vidět pěkně zahrané míče, výměny i prasátka. Do desátého kola byl bodový stav 10:0 a další vítězství bylo na dosah.

Dramatické okamžiky jsme prožili ve 12. kole, kdy nás Vaneska napínala při své výborné pětisetové hře (8,-5,9,-11,16), kde porazila soupeře 3:2. Měla jsem chvíli obavu, zda nám bude stačit počítadlo. Následně i v kole 15.kole, kde již první set skončil 11:13 ve prospěch soupeře. Vaneska se do toho ale obula a napínavém setu (-11,8,7,11) opět porazila soupeře 3:1. Gratulujeme.

Výsledek se nedal předpokládat, přesto se naši protihráči snažili z celého srdce a dostalo se jim kladného hodnocení soupeře. Byli jste skvělí. Děkuji moc za snahu bojovat. 😊

Turnaj skončil se stavem 18:0 pro domácí TJ Sokol Kyjov D. Gratulujeme.

(Příště hrajeme až v pátek 17.2.2023 v 18,30h v Vlkoši proti TJ Sokol Vlkoš, z.s. C. Držte nám palce)