Těsná prohra „A“ družstva s Ježovem „B“

Utkání se konalo v pátek 3.2.2023 v 19:00 v Ježově. Nastoupili jsme v nejsilnější sestavě, jaká byla k dispozici a očekávali tuhý boj. Na poslední chvíli se omluvil Honza, kterého zachvátil těžký moribundus.

TJ VLAST JEŽOV „B“ – TJ SOKOL KYJOV „A“ 10:8

Domácí: Kůřil P. st. a ml., Kalod R., Pantlík L..

Hosté: Dočekal P., Pozděch J., Krakovič P., Mořický A.

Body domácí: Kalod – 4, Kůřil st., ml. – 2, Pantlík – 1, čtyřhra – 1

Body hostů: Mořický, Pozděch, Krakovič – 2, Dočekal – 1, čtyřhra – 1

Po čtyřhrách svítil na ukazateli stav 1:1. Já s Alešem jsme bohužel nestačili ve vyrovnané partii na nepříjemnou dvojici Kalod ml.- Kůřil st.. Druhá dvojice Jožka s Petrem si poradila se soupeřem Pantlík – Kůřil ml.. Po celou dobu zápasu jsme tahali za kratší konec.

Standartní výkony podaly Petr, Josef a Aleš, kteří si vybojovali každý po dvou bodech. Bohužel po výborných výkonech v předcházejících zápasech došel na mě herní útlum a podařilo se mi získat pouze jeden bod. Nutno dodat, že soupeř měl někdy neskutečné sportovní štěstí a byl schopný zahrát i pět prasat v jednom setu. Na to se však v žádném případě nelze vymlouvat. O urputném boji svědčí i to, že jsme končili v čtvrt na jedenáct.

Děkujeme za morální a hlasitou podporu našich fans Tomovi, Zdeňovi, Staňovi a Romanovi.

V příštím kole 11.2. 2023 v 18:00 nás čeká domácí těžké derby se Svatobořicemi. Přijďte se podívat a zafandit. Držte nám palce

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.