Kyjovské „D“ nestačilo na vlkošské „C“

Pátý zápas sezóny 2022-2023 hrálo družstvo mládeže TJ Sokol Kyjov D (Aneta Ševčíková, Nela Sochorová, Vanesa Chimiaková a Lukáš Chimiak) se svou vedoucí Sylvou Zapletalovou, dne 23.10.2022 v 10h doma v Kyjově proti, zatím z pěti zápasů jen jednou poraženému, TJ Sokol Vlkoš, z.s. C (Nenička Josef, Klajn Michal, Fric Milan a Neničková Zuzana).

Dnes jsme hráli o týden dříve v domácí tělocvičně, protože naši soupeři požádali o přehození termínu – kvůli hodům. Bylo zde trochu plno, hráli zde i naši spoluhráči TJ Sokol Kyjov C svůj zápas. Naši soupeři se sešli těsně před začátkem utkání v 9.50h – na poslední chvíli.

Zahajovací čtyřhry vypadaly nadějně, Aneta s Nelou vyhrály 1. set, nicméně skončily prohrou 0:2 pro hostující. Dnes byl vůbec, nějaký špatný den – asi velké erupce na slunci, nedařilo se nám.

Nelča – se trápila ve dvouhrách s dospěláky i juniory, nějaké míčky však uhrála. Anetka – taky neměla svůj den, nedařilo se jí a byla následně velmi zklamaná. Vaneska, jako nejmladší a nejmenší hráčka – velmi překvapila. Bojovala, co to jen šlo a dokonce ve 12. kole mohla získat bod, v pětisetovém zápase, kdy vedla 1:2, nakonec prohrála 2:3. Ale i tak, to je velký úspěch a zaslouží si pochvalu

První dva body jsme získali díky, jedinému mužskému zástupci, Lukášovi v 5. a 8. kole. Dále, stejně jako Vaneska, mohl v 11. kole získat třetí bod, v pětisetovém zápase, kdy také vedl 1:2, nakonec prohrál 2:3. I soupeři hodnotili toto kolo, jako naprosto skvělý zápas. NEVADÍ – DŮLEŽITÝ BYL PODANÝ VÝKON A ODHODLÁNÍ. Děkuji za snahu.

Turnaj skončil se stavem 2:16 pro hostující TJ Sokol Vlkoš, z.s. C. Gratulujeme.

(Příště hrajeme, po kratší pauze, až v nedělu 6.11.2022 v 10 h v Čejči proti soupeři SK Čejč z.s. „B“.

Ti jsou, pro změnu, stále ve vedení tabulky – bez prohry. Držte nám palce – nedáme se jen tak)