Domácí porážka „D“ družstva proti prvnímu Čejči „B“

Osmnáctý zápas sezóny 2022-2023 hrálo družstvo mládeže TJ Sokol Kyjov D (Aneta Ševčíková, Josef Oliva, Vanesa Chimiaková a Lukáš Chimiak) se svou vedoucí Sylvou Zapletalovou, dne 26.2.2023 v 10h v Kyjově proti zcela neporazitelným soupeřům SK Čejč z.s. B ( Jirásek Petr, Parči Filip, Linner Radoslav, Krný Pavel).

Naše utkání začalo v příjemné a přátelské atmosféře (větší část spoluhráčů měla za sebou náročnou noc na plese). Zahajovací čtyřhry skončily remízou 1:1, duo Chimiak-Chimiaková, ve velmi vyrovnaném čtyř setu (9,-8,8,8), vyhráli úvodní bod. Aneta s Jožkou nestačili na duo Linner-Parči. Nevadí, byli zde vidět pěkně zahrané míče, výměny i prasátka.

Postavit se takovému soupeři chtělo hodně odvahy. Lukáš přispěl 2. bodem v šestém kole, kdy (8,7,7) porazil 3:0 Krného, následně 3. bodem v devátém kole, kdy překvapivě porazil také Linnera (8,9,5).

Vaneska nás velmi mile překvapila v desátém kole, kde velmi dlouho odolávala Krnému ve čtyř setovém zápase (-8,4,-11,-8). Sice prohrála, ale nedala se snadno. Stejně jako ve všech dalších svých utkáních. Velké díky.

Dramatické okamžiky jsme prožili ve 14. kole, kdy nás Aneta napínala při své výborné pětisetové hře

(-11,-7,8,3,8), kde nakonec porazila soupeře 3:2 a čtvrtý bod byl doma. Moc si neoddechla a nastoupila proti Linnerovi v 17. kole (-9,10,6,9) byl výsledek a pro nás další – pátý bod.

Jožka dnes nestačil na výborné soupeře Parči, Jiráska a Linnera. Vynahradil si to ale v závěrečném 18. kole. V duelu s Krným (-8,8,-8,8,4) napínal do poslední chvíle. Vydržel a porazil soupeře a připsal nám krásný šestý bod.

Výsledek se nedá nikdy předpokládat, přesto jsme se snažili z celého srdce. Soupeř nás chválil. Byli jste opět skvělí. Děkuji moc za snahu bojovat. Turnaj skončil se stavem 6:12 pro hostující SK Čejč z.s. B. Gratulujeme.

(Příště hrajeme v neděli 5.3.2023 ve 14h v Syrovíně. Držte nám palce)