Družstvo „C“ zdolalo hladce poslední Syrovín „B“

V dalším zápase okresní soutěže jsme nastoupili v domácím prostředí proti hráčům posledního týmu tabulky ze Syrovína. Nic jiného než jasné vítězství a zisk čtyř bodů jsme si vůbec nepřipouštěli.

Okresní soutěž 2023 (5.3.2023)

Sokol Kyjov „C“ vs. TTC Orel Syrovín „B“ 15:3

Sokol Kyjov „C“: Šikuta, Tureček, Žídek, Chimiak, Vavřínek

TTC Orel Syrovín „B“: Gramantik, Fric, Možíš, Korvas

Body Kyjova: Šikuta 4,5, Chimiak 2,5, Žídek 3,5, Tureček 3,5, Vavřínek 1

Hosté dorazili v očekávané sestavě se slovenskou posilou Peterem Gramantikem. Evžen Fric jezdí trénovat do Kyjova a tak jsme se navzájem dobře znali a nikdo nikoho svojí hrou nijak zvlášť nepřekvapil. Úvodní čtyřhry jsme zvládli i přesto, že jsme se v nich dostali až do pěti setů.

Dvouhry potom probíhaly celkem podle očekávání. Jediný hráč, který nám dělal problémy byl Gramantik, který sázel na svoji tradičně kvalitní útočnou hru. Jeho tři vítězství byly nakonec jedinými body, který náš soupeř v Kyjově uhrál. Za stavu 11:1 jsme tak mohli úplně v klidu přistoupit ke střídání.

Na závěrečné dvouhry se postavil za stůl Zdeňa, který vystřídal Staňu. Pravdou je, že si moc nezahrál. V prvním zápase podlehl Gramantikovi a ve druhém zápase mu pro zranění vzdal David Korvas. Každý odehraný zápas se ale počítá.

Podpořit nás přišel tradičně Rosťa a Roman. Oběma tímto děkuji nejen za povzbuzování, ale i cenné rady v průběhu jednotlivých zápasů.

V dalším kole hrajeme za čtrnáct dnů ve Veselí nad Moravou.

Závislý zpravodaj MŠ