KYJOV "D"

Déčko Kyjova hladce prohrálo s SKST Hodonín „H“

Družstvo D  TJ Sokol Kyjov hrálo v magický datum 02.02.2020 v netradiční sestavě. Dva dospěláci (Robert Malík, Sylva Zapletalová) a dva mládežníci (Adam Pichler, Nela Sochorová) ve dvě hodiny (14h).

Soupeřem jim byli hráči SKST Hodonín H  – 2 kluci (Vyrůbalík Patrik, Štěrbák Lukáš, – 2 holky Baldriánová Pavlína a Bučková Eliška). Turnaj skončil  2 hodiny po zahájení. Zisk 4 bodů, což je také násobek 2.😊

A zahajovací čtyřhry skončily porážkou 2:0, i když jsme soupeře na druhém stole potrápili (na sety 3:1), nestačilo to. Soupeř – malý vzrůstem, ale velký duchem a technikou – začal rychle přidávat body i u dvouher.

Nám to ale dobrou náladu nepokazilo – Adam i Nela si zahráli svůj premiérový zápas a pár míčků také získali. Nějak se začít musí – body budou následovat  – hlavně vydržať. 😊 Sylva si také skoro sáhla na bod a v posledním pětisetovém zápase chybělo opravdu jen kousíček (3:2).

No snad příště-snaha se cení. Jediný bodující byl Robert, no ještě aby nebodoval, tak velký chlap. I když se také trochu trápil, hlavně s velikostí spoluhráčů. Asi proto jej vrchní rozhodčí přejmenoval na Robert Malý 😊 😊

Turnaj se nesl v rodinném duchu s konečným stavem utkání 14:4 pro domácí SKST Hodonín H.🏓

(Příště předehráváme v pátek 7.2.2020 v 18h  doma proti TJ OREL Syrovín. To zase bude nářez. Držte nám palce)