Z Čejče odváží všechny body kyjovské „C“ družstvo

Tento víkend odstartovaly pro většinu z nás dlouho očekávané, dlouhodobé soutěže ve stolním tenisu. Naše družstvo C odcestovalo v páteční podvečer do Čejče k zápasu s nováčkem okresní soutěže SK Čejč B. K tomuto utkání jsme nastoupili v roli favorita, což je vždy trochu ošidné.

Obavy o výsledek byly úplně zbytečné. Utkání jsme jasně ovládli a suverénně zvítězili. Po úvodních čtyřhrách byl stav 2:0 v náš prospěch. S Tomem jsme nedali nejmenší šanci páru Jirásek-Krný. Ve druhé čtyřhře to byl daleko větší boj. Jirka s Frantou porazili Parčiho s Linerem až v pátém setu 12:10, když odvraceli matchbol.

Ve dvouhrách jsme sice nepodali úplně ideální výkon, ale na soupeře to stačilo. Věřím, že další zápasy už budou herně z naší strany daleko lepší. Mně se podařilo zvítězit ve všech zápasech a zapsal jsem tak čtyři body. Jediný set jsem ztratil s mladým Parčim, který se od minulé sezony hodně zlepšil. Franta získal tři body, když podlehl po velkém boji pouze Parčimu. Tréninkový výpadek byl znát.

Tom na tom byl úplně stejně. Demoloval svojí útočnou hrou jednoho soupeře za druhým. S Parčim sice prohrál, ale nutno dodat, že měl v závěrech setů velkou smůlu. Jirka nestačil taktéž na Parčiho, ale nenašel tentokrát recept ani na snaživého Linera.

Zápas se odehrál v pohodové atmosféře bez nějakých sporných momentů. Do Kyjova jsme tak odjížděli spokojeni spíš se ziskem čtyř bodů než s předvedenou hrou.

V dalším kole nás čeká v neděli v 10.00 hodin na domácích stolech silný celek Strážnice.