Premiéra v krajské soutěži se družstvu „A“ nepovedla

Po téměř půlroční odmlce se opět hlásím se zasvěceným komentářem našeho A týmu. Tuto sezónu jsme se rozhodli si vyzkoušet jinší level a zakoupili jsme krajskou soutěž II. třídy. Byli jsme nalosování do velmi silné skupiny C. V sobotu 23.9.2023 v 18:00 se uskutečnil náš první domácí zápas se silným celkem Slovan Hodonín A. Kvůli absenci Petra musel do sestavy naskočit Rosťa.

Kdyby se hrály jenom čtyřhry, tak si můžeme gratulovat, protože ty nám vyšly na jedničku. Já s Rosťou jsme bez větších problémů smetli dvojici Vacenovský – Drábek výsledkem 3:1. Honza s Josefem si po těžkém boji taky nakonec poradili s Čechovskými skórem 3:2. V dalších zápasech už se projevili zkušenosti, výborný servis a větší jistota soupeře.

Honzovi a Jožkovi se podařilo vybojovat první krajské body. Já s Rosťou jsme na kýžený bod nedosáhli. Já jsem k němu měl hodně blízko s jedničkou protihráče Čechovským V. Bohužel jsem nedotáhl nadějné vedení 2:0 do vítězného konce. Příliš zkažených servisů mě připravilo o lepší výsledek. Rosťa bohužel neprodal svoje výborné tréninkové výkony.

Všeobecně se dá říct, že nám hodně dělalo problémy poradit si se servisem soupeře. Ukazuje se, že každý bod v této soutěži bude mít cenu zlata.

Krajská soutěže II.třídy, skupina C

TJ SOKOL KYJOV „A“ – TJ SLOVAN HODONÍN „A“ 4:10

Kyjov: Dočekal, Moudrý – 0, Pozděch, Werner – 1, čtyřhra – 2

Hodonín: Čechovský M. a V. – 3, Hřebačka – 2, Vacenovský, Drábek – 1, čtyřhra – 0

Děkujeme za morální podporu našich fans Staňovi, Petrovi, Michalovi, Tomovi, Zdeňkovi a Dominikovi. V příštím kole v pátek 6.10. v 18:00 nás čeká v domácím prostředí derby se Svatobořicemi a v sobotu 7.10. „hratelný“ celek Prace.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.