Kyjovské družstvo „C“ prohrálo s Vracovem „D“

V tradičním nedělním termínu jsme se vydali na trochu netradiční místo do Bzence, kde hraje svoje zápasy vracovské D. K tomuto zápasu jsme neodjížděli v roli favorita. Vracov má již tradičně silné týmy ve všech soutěžích.

Okresní soutěž (19.11.2023)

TJ Sokol Vracov „D“ – TJ Sokol Kyjov „C“ 10:8


Kyjov „C“: Šikuta 2,5, Chimiak 2, Žídek 2, Tureček 1,5,Vavřínek 0

Vracov „D“: – Nováková, Gablas, Růčka, Nikl


Nakonec nám chybělo pouze jedno vítězství k remíze a zisku dvou bodů. Po úvodních čtyřhrách to bylo 1:1. Já s Tomem jsme porazili dvojici Nováková-Nikl a Staňa s Jirkou tentokrát nestačili na Gablase s Růčkou. Ve dvouhrách dostal letos poprvé příležitost na dva zápasy Zdeňa. Na jeho hře byla vidět nerozehranost a podlehl tak svým soupeřům celkem jasně v obou utkáních.

Velký obdiv zasluhuje Jirka, který přes velkou bolest zad dokázal absolvovat všechny zápasy, a navíc získal ještě dva body. Zdolal jak Novákovou, tak Gablase. Znovu se ukázalo, že jeho hra je velice nepříjemná pro všechny soupeře. Stejný počet vítězství získal i Staňa, který porazil Gablase a v závěrečném utkání i snaživého Růčku.

Dnes se příliš nedařilo Tomovi, který na rozdíl od posledního utkání s tímto soupeřem, kde vyhrál úplně všechno, získal ve dvouhrách pouze jeden bod za vítězství nad Niklem. Na jeho hře se zřejmě projevila únava z náročného programu, když v sobotu absolvoval ještě zápas v přeboru proti vracovskému C. Já jsem vystřídal po dvou zápasech Zdeňu a porazil jsem Nikla i Novákovou. Jejich styl mně seděl a zápasy jsem měl celkem pod kontrolou.

V příštím kole hrajeme na domácích stolech proti hodonínskému Slovanu a našim jednoznačným cílem bude zisk všech bodů.