Kyjovské „C“ snadno porazilo hodonínský Sokol „C“

V neděli dopoledne jsme na domácích stolech nastoupili proti jistému sestupujícímu z okresní soutěže Sokolu Hodonín C. Případné vítězství by nám s největší pravděpodobností hraničící s jistotou zajistilo setrvání v soutěži i v příští sezoně.

Ještě před zápasem jsme řešili nějaké zdravotní problémy a tak jsme nakonec nastoupili v mírně obměněné sestavě. Naše jednička Rosťa posílil družstvo B, které zajíždělo v rámci OP do sousedního Vlkoše. Místo Rostě nastoupil Denis, dále pak hráči základní sestavy Franta, Zdeňa  a Jirka. Na střídání byl připravený Michal.

Od začátku tohoto zápasu se projevovala jasná převaha našich hráčů. Vyhráli jsme obě čtyřhry a od tohoto okamžiku se zápas vyvíjel jednoznačně v náš prospěch. Jediný hráč Sokolu Hodonín, který snesl přísnější kritéria byl Létal, kterému se podařilo získat jediné dva body našeho soupeře.

Hodnotit výkon jednotlivců našeho týmu nemá dnes smysl. Všichni zahráli svůj standard a bohatě to stačilo. Za dvě hodiny byl na ukazateli skóre stav 16:2. Splnili jsme tak povinnost, která znamená záchranu v soutěži.

Sestavy a body

Kyjov C:   Franta 4, Zdeňa 4, Jirka 3, Michal 2, Denis 1, čtyřhra 2:0

Hodonín C: Létal 2, Klečka, Mikuš, Hromek ml.

V dalším kole zajíždíme příští neděli dopoledne na horkou půdu do Josefova, bohužel opět bez našeho nejlepšího hráče Rosti, který bude nabírat síly na horách.

P.S. Nakonec nikam nejede, nic nehraje a boji se Corony.

Závislý zpravodaj MŠ